Video Galeri

Batman: Soul of the Dragon’ın İlk Videosunda Bruce, O-Sensei ile Karşılaşıyor

Warner Bros. Home Entertainment, DC animasyon filmi Batman: Soul of the Dragon‘dan resmi klip yayınladı.

1970‘lerde geçen animasyon filmin yeni videosunda David Guintoli‘nin seslendirdiği Batman / Bruce Wayne‘i, O-Sensei‘yi ve onun gizemli dövüş sanatları eğitim okulunu bulmak için çıktığı zorlu yolculuğun sonunda görüyoruz.

YouTube player

“Elseworlds macerasında Bruce Wayne, usta O-Sensei tarafından eğitiliyor. Bruce, diğer seçkin öğrencilerle birlikte dövüş sanatları disiplininin ateşinde dövülüyor. Geçmişlerinden ölümcül bir tehdit ortaya çıktığında oluşturdukları ömürlük bağlar sınanıyor. Batman’in bu dünyadaki ve ötesindeki canavarlarla savaşması için dünyaca ünlü dövüş sanatçıları Richard Dragon, Ben Turner, Lady Shiva ve akıl hocaları O-Sensei ile ortak hareket etmesi gerekecek.”

İlgili Makaleler

Batman: Soul of the Dragon‘ın seslendirme kadrosunda Guintoli‘nin yanı sıra Mark Dacascos (Richard Dragon), Kelly Hu (Lady Shiva), Michael Jai White (Ben Turner/Bronze Tiger), James Hong (O-Sensei) ve Josh Keaton (Jeffrey Burr) görev aldı. Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge‘ten Jeremy Adams‘ın yazdığı filmi Reign of the Supermen ve Batman: The Killing Joke‘tan Sam Liu yönetti.

Warner Bros., R-Rated animasyon filmi 12 Ocak 2021’de dijital olarak yayınlayacak. 4K Ultra HD Combo Pack ve Blu-Ray‘i de 26 Ocak‘ta izleyicilere sunulacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.