Son Haberler
Anasayfa » Video Galeri

Video Galeri

Fantastik kurgu ile ilgili tüm videolar bir arada.

Deadpool 2 Filminden İlk Kısa Video

Deadpool 2 filminden ilk kısa video yayınlandı. Deadpool’dan ilk videoda Bob Ross’a saygı duruşu geldi. Film 1 Haziran 2018’de vizyona girecek.

The Shape of Water Filminden Son Fragman

Guillermo Del Toro’nun kariyerimin en iyi filmi diye bahsettiği The Shape Of Water’dan bir fragman daha geldi. 16 Şubat’ta vizyona girecek olan filmin başrollerinde Sally Hawkins, Octavia Spencer, Michael Shannon, Richard Jenkins, Michael Stuhlbarg ve Doug Jones yer alıyor.

James Corden, Thor: Ragnarok Filmini 4D Sinema Haline Getirdi

Televizyon programcısı James Corden, televizyonun geleceğini günümüze getirmeye karar verdi. Buna da yakın zaman önce vizyona giren Thor: Ragnarok filmiyle başladı. İşte 4D olarak Thor: Ragnarok karşınızda!

World of Warcraft: Battle for Azeroth Ek Paketi Duyuruldu

Blizzard, kendi oyun etkinliği BlizzCon’da yeni World of Warcraft ek paketi World of Warcraft: Battle For Azeroth‘u harika bir sinematik fragman ile duyurdu. 

Dilerseniz Battle for Azeroth ek paketindeki yeniliklere buradan ulaşabilirsiniz.

Star Wars: The Last Jedi Filminden Yeni Televizyon Tanıtımı

15 Aralık’ta tüm dünyada vizyona girecek olan Star Wars: The Last Jedi filmi için aksiyon dolu bir televizyon tanıtımı yayınlandı. Tanıtımda Luke Skywalker’ı yıllar sonra yeniden Millenium Falcon içerisinde görüyoruz.

35 Yıldır Devam Eden FRP Oyunu

Ülkemizde FRP’nin bilinmesi 35 yılı bulmamışken Robert Wardhaugh isimli oyuncu 35 yıldır aynı Dungeons and Dragons macerasına devam ediyor. 1982 yılında, 14 yaşndayken oynamaya başladığı Dwarf Rogue karakteriyle maceraya devam ediyor. Kendisi aynı zamanda tam bir koleksiyoner. 20 bin minyatürlük koleksiyonu ile evinin alt katında harika bir FRP atmosferi oluşturmuş. Macera hâlâ devam ediyor…

Stranger Things’in 2. Sezonu İçin Sadettin Teksoy Tanıtımı

Stranger Things’in 2. sezonu bugün başladı. Netflix Türkiye ekibi, ülkemizin canavar avcısı lakaplı televizyon sunucusu Sadettin Teksoy’lu bir tanıtım videosu yayınladı. Hawkins kasabasına giden Sadettin Teksoy’u ilk önce çocuklar Mirkwood’da buldu. Peki Sadettin Teksoy, Eleven’ı bulabilecek mi?

Black Panther Filminden Yeni Fragman

Marvel’ın yeni filmi Black Panther’den yeni fragman yayınlandı. 16 Şubat 2018’de vizyona girecek filmde Wakanda Kralı T’Challa ve macerasına tanık olacağız.

Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika’daki yuvasına dönen T’Challa’yı anlatıyor. Ancak, güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T’Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini ve yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther’in bütün gücünü açığa çıkarmalıdır.

Türk Bilimkurgu Dizisi Geçit’ten Tanıtım Fragmanı

Türkiye’nin bilimkurgu türündeki dizisi Geçit için ilk uzun tanıtım fragmanı yayınlandı. 100 yıl sonrasının İstanbul’unda geçen Geçit dizisinde İstanbul’un 2117 yılındaki buzlar altındaki haliyle tanışacağız.

Geçit, ölümsüzlüğün peşindeki Tarkinalar adlı gizli örgütün yönetimi altındaki geleceğe, ikiz kardeşini bulmak için giden bir gencin hikayesini anlatıyor. Dünyanın güncel sorunlarına şimdi çözüm bulunamazsa olabileceklere ışık tutan dizi, aynı zamanda aşkın sadece mesafe değil, zaman da tanımadığını anlatıyor. Yönetmenliğini Tarkan Özel’in yaptığı dizide Ertunç Tuncer, Burcu Türünz, Utku Tamirak, Gülşah Büktür, Berke Bük, Kaya Sensev, Gülşen Sezek, Hakan Duran, Mustafa Vural ve Beyti Engin rol alıyor.

X-Men: The New Mutants’tan İlk Resmi Trailer Geldi

X-Men temalı 11. film olacak olan The New Mutants, bugüne kadar alıştığımız süper kahraman filmlerinden farklı bir atmosfere ve temaya sahip. Yönetmen koltuğunda The Fault in Our Stars filmiyle tanınan Josh Boone‘nin oturduğu filmde korku ögeleri ön plana çıkıyor. Kısaca anlatmak gerekirse film, 5 genç mutantın esir tutuldukları gizli bir tesisten kaçmaya çalışmasını anlatıyor.

Trailer’da görebildiğimiz kadarıyla genç mutantların kaçış hikayesi oldukça farklı bir Marvel filmi sunacak bize. Filmin başrolünde ise Game of Thrones’ta canlandırdığı Arya karakteri ile gönlümüzde taht kuran Maisie Williams bulunuyor. Ayrıca filmin vizyon tarihi de 13 Nisan 2018 olarak belirtilmiş durumda. Yani filmi izleyebilmek için 6 ay daha beklememiz lazım.