Son Haberler
Anasayfa » Video Galeri

Video Galeri

Fantastik kurgu ile ilgili tüm videolar bir arada.

The Lord of the Rings – The Last Jedi

The Lord of the Rings ile Star Wars: The Last Jedi filminin fragmanı harmanlanırsa ne olur? Oldukça güzel görünüyor aslında. Hemen izleyin: The Lord of the Rings – The Last Jedi

Karanlık Dünyaları ve Vampirlerin Kutsal Kitaplarını Anlattık

White Wolf tarafından çıkarılan rol yapma oyunu Vampire the Masquerade ve Vampire the Dark Ages’ın hikayesel, karanlık, günümüze ve topraklarımıza da yansıyan kitaplarına bir göz attık. Book of Nod, Revelations of the Dark Mother, The Erciyes Fragments…

The Mummy Filminden Uluslararası Fragman Yayınlandı

Universal Pictures, başrolünde aksiyon filmlerinin aranan yüzü Tom Cruise’un yer aldığı yeni The Mummy filminden uluslararası fragman yayınladı!

Günümüzde Irak çölünde geçecek olan filmin konusu kısaca; çölde saklanan bir grup teröristi bulmak isteyen deniz komandosu Tyler Colt‘un görevi sırasında, yüzyıllardır uyumakta olan bir mumyanın ruhu mezarından kaçınca, işler karışıyor. Zira mumya uyanıyor ve günümüz dünyasını, kraliçesi olduğu eski Mısır’a dönüştürmek için ie koyuluyor. Onu durdurabilecek tek kişi de Colt oluyor. Film, 9 Haziran 2017’de vizyona girecek.

Her Şey Olabileceğiniz Bir Oyun – Everything [Video]

Her şey olabildiğiniz… evet, cidden her şey olabildiğiniz bir oyun var karşınızda. Everything oyunu bize ilginç bir deneyim yaşatıyor. En küçük canlıdan en büyüğüne kadar farklı bakış açıları sunuyor.

Everything, hayvanlardan gezegenlere, galaksilerden daha birçok şeye kadar gördüğünüz herhangi bir şey olabileceğiniz interaktif bir deneyimdir. Dış ve iç uzay arasında seyahat edin ve tamamlanması gereken zorunlu hedefler, amaçlar veya görevler olmadan geniş, birbiriyle bağlantılı bir evreni keşfedin. Everything, evrendeki her şeyin bakış açısına göre görülebilen yöntemsel, yapay zeka kontrollü doğa sistemleri simülasyonudur.

Mary and The Witch’s Flower Fragmanı Yayınlandı

Hayao Miyazaki’nin 2013 yılında emekliliğini duyurmasının ardından Studio Ghibli‘de çalışan bir grup ayrılarak kendi animasyon stüdyolarını kurmaya karar verdi. 2015 yılında Yoshiaki Nishimura tarafından kurulan Studio Ponoc, 2017 yılında izleyiciye ilk uzun metraj filmi Mary and The Witch’s Flower’ı sunuyor.

Mary Stewart’ın The Little Broomstick isimli kitabından uyarlanan film, 8 Temmuz 2017’de Japonya’da gösterime girecek. Diğer ülkelerdeki gösterim tarihi henüz belli olmayan The Witch’s Flower filmi, belki ülkemizde Miyazaki’nin son filmi The Wind Rises‘da olduğu gibi İstanbul Film Festivali kapsamında izleyici ile buluşabilir.

Marvel’ın Yeni Dizisi Cloak and Dagger’dan İlk Fragman

Ergen bir yaşta oldukça melankolik bir hayat süren çiftin süper kahramanlık hikayelerini ve bir yandan da ilişkilerini ele alacak olan Cloak and Dagger dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizi 2018’de yayınlanacak.

Roots of Insanity Oyununa Kısa Bir Bakış

Crania Games isimli Türk oyun stüdyosu tarafından geliştirilen korku oyunu Roots of Insanity’yi oynamaya çalıştık. Oldukça gerilimli bir atmosfere sahip olan oyun tüylerinizi diken diken edip sizi yerinizden sıçratabilir. Türk yapımı Roots of Insanity’yi mutlaka deneyin!

The Force Awakens ve The Last Jedi Fragmanları Karşılaştırması

Star Wars’un son üçlemesinin ilk iki filmi olan Star Wars: The Force Awakens ile Star Wars: The Last Jedi filmlerinin fragmanları karşılaştırıldı. Benzerlikler şaşırtıcı. Sanki bir şablon üzerine fragman hazırlıyorlar gibi… :)

Star Wars: The Last Jedi İlk Fragman

ABD’nin Orlando kentinde düzenlenen Star Wars Celebration kapsamında heyecanla beklenen Star Wars: The Last Jedi fragmanı yayınlandı. 15 Aralık 2017’de vizyona girecek olan film, serinin devam filmi olacak.

Logan Filmi Nasıl Bitmeliydi?

How It Should Have Ended kanalı, son dönemin en iyi süper kahraman filmlerinden olan Logan’ın nasıl bitmesi gerektiğini bir videoyla açıkladı.