Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri

Dizi Haberleri

Amazon, Philip K. Dick Öykülerini Televizyona Uyarlayacak

Bilimkurgunun en önemli isimlerinden biri olan Philip K. Dick‘in toplu öykülerinin yayın hakları Amazon tarafından satın alındı.

Devamını Oku »

Stephen King ve J.J. Abrams’tan Ortak Yapım – Castle Rock

Dünyanın en tanınan ve en iyi yazarlarından olan Stephen King ile Lost, Fringe ve Star Wars: The Force Awakens yapımlarının yapımcı ve yönetmenliğini yapan J.J. Abrams, Castle Rock adında ortak işe giriştiler ve ilk tanıtıcı fragmanı da yayınladılar.

Devamını Oku »

Tilda Swinton Yeni Doktor Olma Yolunda

Bilimkurgu dünyasının kült dizisi Doctor Who‘da gelecek sezonda Doktor değişikliği olacak. Peter Capaldi‘nin yerine kimin geleceği merak konusu ancak son dönemde öne çıkan isim oldukça şaşırtıcı.

Devamını Oku »

Stranger Things’in İkinci Sezonunda Herkes Üzgün

Yılın ilerleyen döneminde başlayacak olan Stranger Things’te olayların nasıl olacağını biliyoruz. Sezonlar arasındaki zaman geçişini, eklenecek yeni karakterleri, çocukların Cadılar Bayramı kostümlerini biliyoruz. Eleven’ın başından geçenler dışında birçok şey hakkında bilgimiz var.

Devamını Oku »

Stranger Things’teki Eleven’ın Yeni Hali ve Yeni Fotoğraflar

Stranger Things dizisinin son yayınlanan fragmanı hepimizi dehşete düşürürken dizinin Cadılar Bayramı’nda yani 31 Ekim’de yayınlanacağını öğrenmek ayrıca dehşete düşürdü. Şimdi ise Stranger Things’in çocuklarının son fotoğrafları yayınlandı. Eleven’ın son görüntüsü ise şaşırttı.

Devamını Oku »

Yetişkinlere Yönelik Power Rangers Tutar Mı?

Netflix için Castlevania dizisi çekeceği duyurulan Adi Shankar’ın ismi yeni bir projeyle birlikte anılmaya başlandı. Shankar’ın yetişkinlere yönelik, karanlık bir Power Rangers dizisi üzerinde çalışmaya başladığı söyleniyor.

Devamını Oku »

Firefly Dizisi Devam Edebilir… Ama Tek Bir Şartla!

Hayranları tarafından gelmiş geçmiş en iyi bilimkurgu dizisi olarak gösterilen ve yıllardır devamı beklenen Firefly’ın devamı hakkında ilk ışıklar yanmaya başladı.

Devamını Oku »

Netflix’e Castlevania Dizisi Geliyor!

Dün düzenlediği basın etkinliği sırasında gelecek projelerini açıklayan Netflix, nesillerdir vampirlerle aralarındaki husumeti bir türlü çözümleyemeyen Belmont ailesini de ekranlara taşıyacağını açıkladı. Castlevania, 2017 yılında Netflix’e geliyor!

Devamını Oku »

Black Lightning Dizisi, CW Kanalına Transfer Oldu

Uzun zamandır söylentileri devam eden Black Lightning televizyon dizisinin akıbeti sonunda belli oldu. CW, bir başka çizgi roman uyarlamasını daha kanala katmış oldu.

Devamını Oku »

Legion Dizisi Dünyayla Aynı Anda Yayınlanacak

FX Productions ve Marvel Television ortak yapımı olan Marvel’ın ünlü X-Men evreninde geçen fantastik dizi Legion’ın ilk bölümü, 9 Şubat Perşembe günü Amerika yayını ile aynı anda 09:30’da tekrarı ise aynı gün 21:30’da, FX ekranlarına geliyor.

Devamını Oku »