Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri

Oyun Haberleri

Kingsway – İşletim Sistemi Şeklinde RPG

Yeni bir gün ve yepyeni bir RPG oyunu haberi ile buradayız. Kingsway isimli oyun sadece yeni olmakla kalmıyor ve tarz olarak da oldukça yenilikçi.

Devamını Oku »

Planescape Torment Enhanced Edition Bize Neler Getirecek?

Beklenen an geldi! Geri sayımın sona ermesiyle Planescape Torment Enhanced Edition sitesi hizmetimize girmiş oldu. Açıklanacak olan şeyin PSTEE olduğu konusunda zaten kimsenin bir şüphesi olmasa da oyun hakkında oldukça detaylı bilgi sahibi olduğumuzu söyleyebilirim.

Devamını Oku »

Humble Bundle’da Dijital Masaüstü Oyun Kampanyası

Kampanyaları ile gönlümüzde taht kuran Humble Bundle, kendi oyun satış mağazası olan Humble Bundle Store’da dijital masaüstü oyunlarda çok güzel bir kampanya başlattı. Humble Bundle Store: Tabletop Week kampanyasında pek çok oyun var!

Devamını Oku »

Planescape: Torment Yenileniyor – Sigil’den Yola Çıktı Yiğitler!

Kıymetini bilenler tarafından bugüne kadar yapılmış en muhteşem oyun olarak görülen Planescape: Torment için sıcak gelişmeler kapımıza dayanmış durumda. Her ne kadar etrafta dolaşan teaser-vari bilgiler bizi neyin beklediğini ayan beyan ortaya koysa da, resmi açıklamalar için 1-2 gün daha beklememiz gerekiyor.

Devamını Oku »

Starcraft Geri Dönüyor – Starcraft Remastered Duyuruldu

Daha 1 Nisan’a bir hafta kaldı, Blizzard nasıl bir şaka yapacak derken dedikodular (gecikmeli de olsa) gerçek çıktı! Starcraft Remastered resmen duyuruldu!

Devamını Oku »

Battle.net Uygulaması da Bitti…

Geçtiğimiz senenin Eylül ayında Blizzard, internet platformu olan Battle.net ismini sona erdirdiğini açıklamıştı. Geriye elimizde oyunlara giriş için kullandığımız Battle.net arayüzü kalmıştı. Artık o da yok!

Devamını Oku »

Diablo III Konsol Sezonu Sonunda Başlıyor

Diablo III’ü bilgisayarda oynayan oyuncuların uzun bir süredir tecrübe ettiği sezon modu, sonunda konsol oyuncularına da sunuluyor.

Devamını Oku »

The Dwarves Oyununa Resmi Türkçe Dil Desteği Geldi

Dünya çapında ismini duyurmuş olan bu serinin ardından, King Art Games tarafından yapımı tamamlanan ve THQ Nordic firması tarafından dağıtımı yapılan The Dwarves, yakın zaman önce aynı isimli roman temelinde bir oyun olarak karşımıza çıktı. Üstelik şimdi resmi Türkçe dil desteği de var!

Devamını Oku »

Horizon: Zero Dawn, Oyun Dünyasında Bir Rekora İmza Attı

Yapımcı firma Guerrilla tarafından, sadece PlayStation 4 (PS4) sistemine özel olarak geliştirilen ve 1 Mart tarihinde piyasaya sürülen Horizon: Zero Dawn, eleştirmenlerin büyük beğenisini topladı. Daha önce görülmemiş bir dünya tasarımı, geniş stratejik aksiyon yelpazesi ve olağanüstü olay örgüsü ile büyük beğeni kazanan oyun, çok kısa süre içinde bugünkü neslin en sevdiği oyunlar arasında girdi.

Devamını Oku »

Albion Online’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Uzun yıllardır geliştirilmesi süren ve betası yılan hikayesine dönen Albion Online için nihayet çıkış tarihi açıklandı. 

Devamını Oku »