Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri

Çizgi Roman Haberleri

Rogue One Çizgi Romanı Görmediklerimizi de Anlatacak

Marvel Comics, Star Wars çizgi romanlarını geri aldıktan sonra hem eski hikayeleri anlatarak boşlukları dolduruyor hem de yeni hikayelerin detaylarına iniyor.

Devamını Oku »

DC Süper Kahramanları Hanna Barbera Karakterleriyle Buluşacak

DC Comics takipçileri için 2016’nın en önemli olaylarından biri sevdiği karakterleri sinemada izlemek değil, DC Rebirth ile coşan çizgi romanlarıydı. DC Comics önümüzdeki yıla da damgasını vurmak için farklı evrenleri bir araya getiriyor.

Devamını Oku »

Albert Uderzo’nun Evi ve İçindeki Eserleri Kül Oldu

Frankofon ekolünün en önemli temsilcilerinden biri olan Albert Uderzo’nun Fransa’daki evi ve içindeki çalışmaları çıkan bir yangında kül oldu.

Devamını Oku »

John Wick 2017’de Çizgi Roman Oluyor!

2014’te vizyona giren ve tüm aksiyon sevenlerin büyük beğenisini kazanan John Wick, ikinci ve üçüncü filmlerinin yolda olduğu müjdesinin ardından hem hayranlarını hem de çizgi roman severleri sevindirecek bir haber daha geldi.

Devamını Oku »

Saga Çizgi Romanının 4. Cildi Çıktı!

Çizgi roman dünyasının son yıllardaki en önemli eserlerinden olan Saga, yeni cilt ile yolunda Türkçe olarak da devam ediyor.

Devamını Oku »

American Gods Çizgi Roman Serisinin İlk Kapağı Görücüye Çıktı

Usta yazar Neil Gaiman‘ın baş yapıtlarından biri olan; Hugo, Nebula ve Bram Stoker ödüllü American Gods‘ın (Amerikan Tanrıları) çizgi romanını duyurulduğu günden beri heyecanla bekliyorduk.

Devamını Oku »

Frank Miller, DC Kahramanlarını 2. Dünya Savaşı’na Götürecek

Bu yıl, 1986 yılında başladığı The Dark Knight serisinin üçüncü kitabı olan The Master Race‘i yayınlayan Frank Miller, şu sıralar Brezilya’da gerçekleşen Comic Con Experience 2016 kapsamında düzenlediği basın toplantısında DC Comics hayranlarını heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Devamını Oku »

TRT Belgesel Kanalında Çizgi Roman Belgeseli Başlıyor – Çizginin Kahramanları

Çizgi romanın ülkemizdeki geçmişine ve gelişimine detaylıca bakacağımız Çizginin Kahramanları belgesel serisi TRT Belgesel kanalında başlıyor.

Devamını Oku »

Mimarlık ve Çizgi Roman Paneline Davetlisiniz

İstanbul Serbest Mimarlar Derneği’nin Kalebodur’un desteği ile birlikte Salt Galata’da düzenlediği “Mimarlık Ve…” buluşmalarının dördüncüsü 28 Kasım Pazartesi günü “İstanbulSMD ve Kalebodur’la Pazartesi Buluşmaları – Mimarlık ve Çizgi Roman” başlığı altında gerçekleşiyor.

Devamını Oku »

Tenten’in Ay Yolculuğu Rekor Fiyata Satıldı

Efsanevi çizgiroman karakteri Tenten‘in “Aya ayak basıldı” isimli macerasına ait bir kara kalem çizim, 1 milyon 550 bin Euro’ya alıcı buldu.

Devamını Oku »