Son Haberler
Anasayfa » Testler

Testler

One Piece Bilgini Konuştur Testi [Zor]

Geçtiğimiz haftalarda sitemizde yer alan One Piece testi çok olumlu yorum alınca yenisini yapmaya karar verdik. İlk testteki bazı soruların, takipçilerimiz tarafından kolay bulunduğu gerekçesiyle bu testi biraz daha zor yapmaya çalıştık.

Devamını Oku »

One Piece Bilgini Konuştur

One Piece bu yıl 20. yılını kutluyor! Yıllardır aramızda olan Hasır Şapka sevdalılarına özel bir test hazırladık. Bakalım herkes seriye, eskisi kadar aşina mı?

Devamını Oku »

Ejderha Mızrağı’nı Ne Kadar İyi Biliyorsun? – Bölüm 2

Fantastik edebiyatın en sevilen serilerinden biri olan Ejderha Mızrağı‘nı iyi bildiğini mi düşünüyorsun? O zaman seni bir kez daha teste tutmanın zamanı geldi!

Devamını Oku »

Drizzt Do’Urden’i Ne Kadar Tanıyorsun?

Hazır kitapları yeniden baskıya girmişken Drizzt Do’Urden’in hikayelerine hakim olan kaç kişi var aramızda?

Devamını Oku »

Pokemonları Ne Kadar İyi Biliyorsun?

Pokemon GO, son zamanların en büyük olaylarından birisi haline gelmiş durumda. Herkes birer Pokemon avcısı oldu, adım adım da Pokemon ustası olma yolunda ilerliyor. Pokeball atıp pokemon yakalamak kolay ama pokemonları ne kadar iyi tanıyorsun? Seni kısa bir teste alalım, görelim ne kadar ustasın!

Devamını Oku »
warcraft-banner-700x250

Warcraft Dünyasını Ne Kadar İyi Biliyorsun?

Warcraft filmi vizyona fırtına gibi girdi. Oyuncu tayfanın pek beğendiği ama birçok sinema eleştirmeni tarafından da yerden yere vurulan Warcraft heyecanınız geçmediyse sizi böyle alalım.

Devamını Oku »

Dijital RPG Oyunlarını Ne Kadar İyi Biliyorsun?

Eminiz ki Frpnet takipçileri, piyasaya sürülen her yeni RPG oyunu ile heyecanlanıyorlardır. Bazıları sonuna kadar muhteşem bir macera sunarken bazıları ise eksikleri ile tozlu raflar arasına kaldırılıyor. Buna rağmen elimize her geçeni oynamaya gayret ediyor… muyuz? Bakalım RPG oyunlarını biliyor musun, ne kadarını biliyorsun? Sıra sende!

Devamını Oku »

Star Wars Filmleri Testi

Sinema tarihinin önemli yapı taşlarından biri olan Star Wars'u tek bir film ile ele almak bir hayli zor. Tüm seriyi baştan sona bir bütün olarak kabul

Devamını Oku »

Star Wars’ta Hangi Taraftasın?

Star Wars: The Force Awakens filmi yaklaşırken hangi tarafta olacağınıza karar verme vakti. Siz, yıllardır Karanlık Taraf'a sempati besliyor olsanız

Devamını Oku »

Oyun Kültürünüz Ne Durumda?

Sizler için güzel bir oyun testi hazırladık fakat bu testte Witcher 3'le veya GTA V'le ilgili sorular yok. Daha eskilere inip hafızanızı biraz zorlama

Devamını Oku »