Dizi Haberleri

The Boys’un Yan Dizisi Gen V, 2. Sezona Hazırlanıyor

The Boys‘un 2023 yılı içinde bir yerlerde yayınlanacak olan yan dizisi Gen V, 2. sezon için hazırlıklara başladı. Daha ilk sezon yayınlanmadı ama Amazon ikinci sezonun senaryosunu sipariş etti.

2023’te neler beklediğimizi konuşurken Gen V dizisi sürekli aklımı meşgul ediyordu. Heyecanlı mıyım, değil miyim, bir türlü karar verememiştim. Çünkü fragmanı hiç fena değildi. The Boys’un karakterleri belli ki bu dizide de yer alıyor. The Boys’un üçüncü sezonunu da eleştirsek de sevdik. Bunun da üç buçukuncu sezon olacağını söylüyorlar. Hatta The Boys kalitesinde olacağına söz veriyorlar. E, oyuncu kadrosunda Clancy Brown da var.

Ama yine de bir tedirginlik oluşuyordu işte. Yan dizi sonuçta. Hep bir “tuttu diye mi çektiler ki bunu?” şeklinde bir şüphe.

Ancak Deadline‘ın haberine göre Amazon ilk sezonda gördüklerinden memnun kalmış. Ve ilk sezonu seyirciye sunmadan ikinci sezon için olumlu konuşmaya başlamış. Yazar kadrosu kolları sıvamaya hazır. Başlarında da Michele Fazekas var. Fazekas zaten ilk sezonun da senarist ve yaratıcı kadrosunda yer alıyordu. Dolayısıyla bu haber bir sürpriz olmadı.

Gen V, 2. sezonu için resmi onayını ne zaman alır, bilmiyoruz. Zira daha ilk sezonun ne zaman geleceğini dahi bilmiyoruz. Gelişmeleri duydukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

O zamana dek neden The Boys’un eski sitcom dizilerinden esinlenen şu fragmanına bir göz atmıyorsunuz?

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.