Video Galeri

GEN V Dizisinden İlk Fragman The Boys Karakterleriyle Geldi

The Boys’un, Süper’lere eğitim veren bir özel okulda geçen yan dizisi GEN V ilk fragmanını ve logosunu yayınladı. 2023’te gelecek olan dizide The Boys dizisinin hikayesi de devam ediyor.

Bu zaten bir sürpriz olmadı. Zira size bunun The Boys’un üç buçukuncu sezonu gibi olacağını söylemiştik. Yani ana dizinin olayları bu dizide de arka planda da olsa devam ediyor olacak. Fragmana göre olaylar en az The Mandalorian ve The Book of Boba Fett‘in bağlantılı olduğu kadar bağlantılı olacak gibi duruyor.

Mesela A-Train‘i hayatına yine The Seven şapkası takarak devam ettiğini görüyoruz. Yani Vought ile bağlarını hâlâ daha koparmış değil. Fakat bu kez A-Train kostümünden daha resmi bir şeyler giyiyor ve röportaj veriyordan ziyade bir açıklama ya da duyuru yapacak gibi görünüyor.

Özetle, tüm The Boys hayranları buraya. Belli ki dördüncü sezondan önce GEN V izliyoruz!

YouTube player

GEN V için çekimler eylül’de tamamlanmıştı. Bu da seti The Boys’un 4. sezon çekimleriyle 1 ay boyunca paylaştıkları anlamına geliyordu. Hem bu çakışma, hem de Homelander’ı oynayan Antony Starr’ın GEN V pozu vermesi sebebiyle The Boys karakterlerini dizide göreceğimizi zaten tahmin etmiştik. Ancak fragman onları birkaç sahnede, arka planın dekoru olarak görmeyeceğimizi gösterdi. The Seven, bütün dizi boyunca yer yer hikayeye dahil olacak gibi duruyor. Nitekim bizim asıl çocukları fragmanda hiç görmüyoruz. Butcher kendi okuluyla ilgileniyor olsa gerek.

Ayrıca Clancy Brown da fragmandaki kısacık sahnesinde dahi dizi için mükemmel bir seçim olduğunu gösteriyor. Özetle, henüz fragmandan çok bir şey anlayamasak da dizi aksiyon bazında doyurucu olacak gibi. Zaten kanlı ve iğrenç olacağına şüphe yok. Bize vadettikleri sivri dilli eleştirileri görmek içinse diziyi izlemek gerekecek olmalı.

GEN V’nin odağındaki ergen Süper’ler grubu bir X-Men parodisi olacak. Dizi 2023 yılı içinde, henüz belli olmayan bir tarihte çıkacak. Konusunu ve oyuncularını detaylı tanıtan habere buradan ulaşabilirsiniz.

Logosu da nihayet belli oldu:

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.