Dizi Haberleri

The Boys’un Yan Dizisi GEN V için Çekimler Tamamlandı

The Boys‘un dördüncü sezon çekimlerinin başlamasından bir ay sonra GEN V dizisi için çekimler tamamlandı. Peki bu GEN V’de The Boys karakterlerini görebileceğimiz anlamına mı geliyor?

Resmi duyurularda bunun bir cevabı yok. Ancak GEN V’nin çekimlerindeki son ayın The Boys’un 4. sezon çekimlerinin ilk ayıyla çakışmış olması bence buna işaret ediyor. Zaten yan diziye dair bazı göndermeleri The Boys’un 3. sezonunda ve Diabolical’da görmüştük. Yani diziler arası geçişe halihazırda sıcak bakıyorlar.

Ayrıca Homelander‘ı canlandıran Antony Starr‘ın şu fotoğrafı da gözüme çarptı. Sanki GEN V dizisi için bir sinyal veriyor, değil mi?

Çünkü The Boys’un parmakla yapılan işareti biraz daha farklı, biliyorsunuz.

Geçen hafta GEN V’nin geçeceği okulun konsept çizimlerini paylaşmışlardı. Bu çizimler de diziden aldığımız ilk görseller olmuştu. Ayrıca okul çizimleri paylaşımlarına bir de tanıtım videosu eşlik etmişti. O videoda Butcher’ın küçük çocuklara Süper’ler hakkında eğitim vermesini izledik. O bilgilendirici videoya ve görsellere buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi yan dizinin çekimleri tamamlanırken Vought International da bir tanıtım videosu paylaştı. Bu kez Homelander’ı biricik oğlu Ryan ile vakit geçirirken görüyoruz. Vought’un Çalışan Ebeveynler Günü‘müzü kutladığı yeni videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube player

GEN V’de çekimler tamamlanmış olsa da henüz diziden bir gerçek bir görsel alamadık. Hatta dizinin ismini içeren logo bile henüz ortada yok. Çekimlerin bittiği duyurusuna yalnızca oyuncuların bazı fotoğrafları eşlik etti. Ancak bu fotoğraflarda kostümlerini dahi göremiyoruz.

Duyurunun içerdiği son bilgi de bir çıkış tarihi açıklamayacakları yönünde. En azından henüz. Boşverin, açıklamasınlar zaten. Bir tarih versinler diye sıkıştırınca neler olduğunu daha önce gördük.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.