Dizi Haberleri

GEN V Dizisinin Geçeceği Okuldan İlk Görseller Geldi

The Boys‘un X-Men göndermeli yan dizisi GEN V, genç süperlerin eğitim alacağı okulun konsept çizimlerini paylaştı. Butcher da çocuklara kendi tarzında eğitim verdiği bir video yayınladı.

GEN V, The Boys’un X-Men parodisi olan G-Men grubuna odaklanacağı yeni bir dizi olacak. Bu dizide hikayesini izleyeceğimiz çocuklar küçük yaştan itibaren Vought International’ın özel okulunda yatılı eğitim alıyorlar. Yalnızca süperlerin kabul edildiği bu okuldaki ergenler arasında kıran kırana bir mücadele olacak. Zira genç süperler Vought’un yeni yüzünün okulun en güçlü, dayanıklı ve seksi öğrencisi olacağını biliyor.

İşte dizinin geçeceği okulun, yani Red River Institute‘un yurt ve kafeteryasına ait konsept çizimler:

Ne yazık ki henüz diziden başka bir görsel alamadık. Hatta logolarını bile henüz yayınlamadılar.

Tanıdığımız çoğu süperin yetişkinken ne kadar sapkın olduklarını bir hatırlayalım. İşte bu dizide bir de ergenlik döneminin sancılarıyla yoğrulmuş genç süperleri izleyeceğiz. Ve bunlar The Seven gibi daima göz önünde olan ve bu yüzden belli sınırlar içinde davranma sorumluluğu olan kişiler de değiller. Kendileri gibi süperlerle dolu, halka kapalı, özel bir okulda yaşıyorlar.

Dizinin hem yaratıcı kadrosu hem de oyuncuları bunun The Boys ile çok benzer tatta bir dizi olacağı konusunda iddialı konuşuyor. Benzer bir sivri dillilik ve benzer iğrençliklerin hormonla yüklü bir versiyonunu izleyeceğimizi söylüyorlar. Ayrıca dizinin yaratıcısı Eric Kripke de şimdiden bölümlerin ilk hallerini gördüğünü ve çok iyi olduklarını söyledi.

Vought eğitim yuvasının konsept çizimlerini paylaşır da Butcher durur mu? O da yukarıdan izleyebileceğiniz videoda süper olmayan gençlerle bir araya geldi. Onların eğitiminde kesinlikle değinilmesi gereken bazı konulardan bahsetti.

Dizinin henüz bir çıkış tarihi yok. Ancak sonbahar aylarında Amazon Prime ekranlarında olacağını biliyoruz.

GEN V’yi detaylı tanıtan haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.