Dizi Haberleri

Stephen King Uyarlaması The Stand’in Kadrosunda Marilyn Manson da Var!

Stephen King‘in bilimkurgu eserinden uyarlanan The Stand dizisinde oyuncu ve karakter eşleşmeleri ortaya çıktı gibi. Kıyamet sonrası yaşananları anlatacak serinin kadrosuna Marilyn Manson da dahil oldu.

Revolver‘a açıklama yapan Marilyn Manson, rol alacağı dizi için The Doors‘un “The End” şarkısını yeniden yorumlayacağını söyledi. James Marsden, Amber Heard, Whoopi Goldberg ve Greg Kinniear gibi ünlü oyuncuların yer aldığı kadroya dahil olan Manson‘ın rolü için açıklama henüz gelmedi.

CBS All Access tarafından Stephen King‘in eserinden uyarlanan 10 bölümlük mini dizideki oyuncular ve rol dağılımları şöyle sıralanıyor:

James Marsden, Dünyayı yıkıma uğratan virüsüne karşı bağışıklık kazanan ilk kişi olan Teksaslı Stu Redman‘ı canlandıracak. Free Zone‘un lideri haline gelen Redman, şeytani Randall Flagg ile karşı karşıya gelen isim olacak.

Amber Heard, Flagg‘in yanında yer almasının kaderi olduğuna inanan özel okul öğretmeni ve bakire Nadine Cross olarak kamera karşısına geçecek.

Whoopi Goldberg, Tanrının Elçisi olduğunu iddia ederek Colorado‘da veba salgınından kurtulan “iyi” insanlara liderlik eden ve virüse karşı bağışıklığı olan Mother Abagail‘i canlandıracak.

Greg Kinnear‘ın ise Mother Abigail‘le buluşmak için Stu‘ya katılan profesörü canlandıracağı konuşuluyor.

Odessa Young; Harold Lauder adlı bir adamla yaşarken Stu‘ya aşık olan hamile Frannie Goldsmith rolünde.

Henry Zaga, bir gözü bantlı, sağır ve dilsiz genç bir dolandırıcı Nick Andros‘u oynayacak.

Amerika nüfusunun çoğunluğunu yok eden bir virüs salgınının ardından iyilik kötülük çatışmasını anlatan The Stand‘in dizi uyarlamasını Josh Boone yönetecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.