Sinema Haberleri

The Kane Chronicles Üçlemesi Netflix Film Serisi Oluyor

Rick Riordan‘ın Mısır mitolojisinden esinlenen macera serisi The Kane Chronicles, Netflix film serisi olarak uyarlanacak.

Percy Jackson & The Olympians serisi Disney Plus için dizi olarak geliştirilen yazar Rick Riordan‘ın The Kane Chronicles üçlemesi de Netflix‘e geliyor.

Riordan‘ın internet sitesinden yaptığı duyuruya göre; Carter ve Sadie Kane kardeşlerin mitolojik maceraları The Red Pyramid (2010), The Throne of Fire (2011) ve The Serpent’s Shadow (2012) film serisine dönüşecek.

Yazarın Percy Jackson ve Magnus Chase serileriyle aynı evrende geçen Mısır destanı The Kane Chronicles‘ın filmleri için Netflix ile geçtiğimiz Ekim ayından bu yana görüştüklerini belirten Rick Riordan, açıklamasında, “Kane Chronicles ile ilgili sosyal medyada heyecan verici bir duyuru yayınlandı: Netflix’te uzun metrajlı filmler serisi geliştiriyoruz! Geçen Ekim ayından yani Percy projesine başladığımız zamandan bu yana bu anlaşma üzerinde çalışıyorduk ve artık bunu duyurabildiğim için çok mutluyum. Bizi izlemeye devam edin. Tower of Nero tur etkinliklerinde bu konudaki soruları cevaplamaya çalışacağım.” dedi. Riordan‘ın bahsettiği Tower of Nero sanal turu 7-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.