Dizi Haberleri

Percy Jackson Dizisi 2022’den Önce Gelmeyecek

Rick Riordan tarafından yazılan fantastik kitap serisi Percy Jackson‘ın merakla beklenen canlı-aksiyon dizi uyarlamasından bir iyi, bir kötü haberimiz var.

Yazar Rick Riordan‘ın Mayıs ayında duyurduğu Percy Jackson serisinin pilot bölümü senaryosunun şekillendiği, ancak dizinin tamamını yazmanın “en iyimser tahminle” 2 yıl süreceği ortaya çıktı.

Disney+ için geliştirilen diziyi yazacak olan Riordan çiftinden Becky Riordan, sosyal medyadan; henüz diyalogsuz olan pilot bölümün senaryosunun tamamlanmak üzere olduğunu duyurdu.

İlgili Makaleler

Ancak eşi Rick Riordan, dizinin ne zaman yayınlanacağını soran bir hayranına şu cevabı verdi:

“Tek başıma sadece bir romanı yazmak 6-12 ay sürüyor. TV disi yapmak çok daha karışık, özellikle de salgın gibi beklenmedik durumlar olduğunda. Aylar sürecek senaryo yazımının en başındayız. En iyi ihtimalle 2 yıl? Belki?”

https://twitter.com/rickriordan/status/1280175354460676096

Ünlü yazarın yaptığı güncellemeye göre; Yunan Mitolojisi‘nde yarı tanrı – yarı insan olan gencin serüvenlerini anlatan Percy Jackson efsanesi, TV yolculuğuna 2022‘den önce çıkamayacak. Daha önce uyarlanan iki filmi yazarı tarafından kabul görmeyen Percy Jackson‘ın Disney+ macerası nasıl olacak dersiniz?

İlginizi Çekebilir  The Big Bang Theory Dizisi 2 Sezon Daha Devam Edecek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu