Haberler

Pokemon’un Yasaklanmasına Sebep Olan Pikachu Ferhat Şimdi Ne Yapıyor?

pikachu-banner

Pokemon çizgi dizisinin yayınlandığı dönemde 4 yaşında olan Ferhat Ağırbaş,  “Ben Pikachu’yum,” diyerek 7. kattan atlayarak yere çakılmıştı.

Atlayışı sonrası sadece ayağındaki kırıkla kurtulan Ağırbaş’a “Neden atladın?” diye soran doktor Selahattin Toktaş’a “Ben Pikachu’yum ve pokemon gibi uçtum,” diye cevap vermişti. Şimdi Pokemon GO çılgınlığı etrafı kasıp kavururken Pikachu Ferhat’ı da unutmadık. Ferhat şimdi ne yapıyor?

Alçılar içerisinde hastanede yatan Ferhat’la gerçekleştirilen röportajda kendisine sorulan “Pişman mısın?” sorusuna “Hayır, bir iyileşeyim tekrar pokemon gibi uçacam” cevabı vererek Türkiye’de bir çok Pokemon izleyicisi olan çocuğu dumura uğratmıştı.

pikachu-ferhat-gazete

4 yaşındaki minik Ferhat’ın kendisini “Pikachu” sanarak camdan aşağı atması sonrası çizgi dizi Türkiye’de yayından kaldırılmıştı.

Bir çok çocuğun severek izlediği Pokemon çizgi dizisinin yayından kaldırılmasına neden olan Ferhat Ağırbaş, artık büyüdü. 20 yaşında olan Ferhat Ağırbaş, arabesk rap müziğine gönül vermiş durumda.

İşte Ferhat Ağırbaş’ın şimdiki hali…

ferhat-agirbas

Senin yüzünden bir nesil, Pokemon’un geri kalan bölümlerini izleyemedi Ferhat, umarız hiç Pikachu yakalayamazsın! :)

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. keşke düştüğünde öleymiş ney lan bu arabeskrap. senin amına kangırayım çocuk. senin yüzünden pokemondan olduk. daha 7 8 yaşındayken küfürü senin yüzünden öğrendim ben. geberseydin de cennete giderdin belki .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.