Oyun Haberleri

Pokemon Go Etkinliği, Gaming İstanbul 2022’de Gerçekleştirilecek

Pokemon GO, eğitmenleri Uluslararası Oyun, Espor ve Dijital Eğlence dünyasının Türkiye’deki en büyük etkinliği Gaming İstanbul 2022‘ye (GİST 2022) davet ediyor.

Mart 2022‘den itibaren Türkçe dil desteğine kavuşan dünyaca ünlü mobil oyun Pokemon GO; Uluslararası oyun, espor ve dijital eğlence dünyasının Türkiye’deki en büyük buluşma noktası Gaming İstanbul 2022‘de yerini alacak.

GİST 2022‘deki Pokemon Go etkinliğinin 3 gününden herhangi birine katılan eğitmenler, oyun içi özel bonusların yanında sponsorlu PokeDurak’larda Porygon, Unown G, Unown I ve Joltik ile karşılaşmaları sağlayan özel Alan Araştırmaları’na girebilecek. Etkinlik alanında yeni Spor Salonları ve PokeDuraklar mevcut olacak ve etkinlik süresinde kullanılan Yem Modülleri 6 saat etkili olacak.

Eğitmenler 16 – 17 – 18 Eylül 2022 tarihlerinde, 10.00 – 20.00 saatleri arasında eğlenceye katılabilecek. Pokemon GO‘daki etkinlik, fiziksel olarak Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi‘nde bulunan tüm eğitmenler için tamamen ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Eğitmenler, etkinlik hakkında detayları kaçırmamak ve gelecek sürprizlere Pokemon GO blog sayfası ve Pokemon GO Türkiye Instagram, Twitter, Facebook hesaplarından öğrenebilecek.

GİST 2022‘nin, Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi‘nde 16 – 18 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirileceğini hatırlatalım.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.