Dizi Haberleri

Ahmed Best, Star Wars Hayranlarına Teşekkür Etti

İkinci Star Wars üçlemesinin Jar Jar Binks‘i Ahmed Best, The Mandalorian sonrası yayınladığı mesajla destekleri için hayranlara teşekkür etti.

İkinci üçlemenin hayranları en çok ikiye bölen karakteri kesinlikle Ahmed Best‘in hayat verdiği Jar Jar Binks’di. Kimi hayranlar tarafından ayrıca tepki görmemişti karakter, hatta “Darth Jar Jar” teorileri bir dönem en büyük geyiklerimizden birine dönüşmüştü. Ancak kayda değer bir kitle hem Jar Jar’ı hem de oyuncuyu yerden yere vurmuş, iş Ahmed Best’e ölüm tehditleri göndermeye kadar gitmişti. Best bir dönem intihar etmeyi bile düşündüğünü açıklamıştı.

(The Mandalorian 3. Sezon 4. Bölüm SPOILER’ı)

The Mandalorian ise üçüncü sezonunun 4. bölümüyle muhteşem bir iade-i itibar gerçekleştirdi ve Best’i yeniden evrene dahil etti. Kendisi artık Jedi Ustası Kelleran Beq olarak aramızda. Üstelik sıradan bir Jedi değil Kelleran, senelerdir üzerine sayısız teori yazıp çizdiğimiz Grogu‘nun kurtarıcısı.

Son bölümün en büyük bombası haline gelen Ahmed Best, seneler sonra gelen destek mesajları için özel bir video yayınladı. Star Wars sevgisinin hiçbir koşulda azalmadığını dile getiren Best tüm hayranlara teşekkürlerini iletti.

Sosyal medyadaki Star Wars hayranlarına ve ekran başında bizleri izleyen herkese çok teşekkür ederim!

Filmlerde rol alan bir oyuncu olabilirim ama her şeyden önce büyük bir Star Wars hayranıyım bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecek. Ben de sizler gibi yeni Star Wars haberleri görünce, Star Wars Celebration’da sevdiğim isimler sahneye çıkınca büyük mutluluk yaşıyorum. Star Wars sevgim her şeyin üstünde.

Heyecanınızı paylaşıyor ve hepinize teşekkür ediyorum!

The Mandalorian, Kelleran Beq’in ilk sahneye çıkışı değil aslında. Ahmed Best ilk önce YouTube üzerinden yayınlanan Star Wars: Jedi Temple Challenge adlı bir programda karaktere hayat vermişti. Küçük Star Wars hayranları için hazırlanan yarışma programda yarışmacı padawanların Jedi eğitimleri konu alınıyordu. Best ayrıca Clone Wars animasyonunun bazı bölümlerinde de Jar Jar Binks’i seslendirmişti.

Ne yalan söyleyeyim, Jar Jar’ı özel olarak sevmese de gördüğü nefrete asla anlam vermeyen bir hayran olarak ben çok mutluyum Ahmed Best için. Karakterin akıbeti belirsiz olsa da ekranlarda daha fazla yer almayı hak ediyor. Yürüyedursun!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.