Sinema Haberleri

Scream 5 Vizyona Girmeye Hazır!

Scream 5 filminin yardımcı yönetmeni Tyler Gillett, projenin tamamlandığını açıkladı. Ayrıca filmin beklenilenin üzerinde olduğunun da müjdesini verdi.

Teen Slasher filmleri arasında önemli bir yeri olan Scream serisinin devamı için geçen yıllarda kollar sıvanmıştı. Pandemi sebebiyle çekimlerinde gecikmeler olan Scream 5 filminin çekimleri, orijinal kadrosuyla birlikte 2020’nin son aylarında tamamlanmıştı. Filmin yardımcı yönetmeni Tyler Gillett’in yaptığı yeni duyuruya göre film vizyona girmeye hazır!

Scream 5, Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett’in yönetmenliği ile hazırlandı. Wes Craven‘in eksikliğine rağmen, ilk film senaristi Kevin Williamson da projeye dahildi. Filmin bir tutku projesine dönüştüğü ve orijinal kadroyla, beklenilenden çok daha iyisini yaptıklarını Gillett tarafından açıklandı. Gillett, şahsi Instagram hesabı üzerinden Scream 5’in sahne arkasına ait görüntüler paylaşarak, projeyi övdü.

Gillett paylaşımında, “Beklediğinize değecek” yazısıyla Scream 5’in kurgusunun tamamlandığını gösterdi. Scream 5, bir aksilik olmazsa 14 Ocak 2022 tarihinde, orijinal kadrosunun büyük bölümü ve yeni oyuncularıyla birlikte vizyona giriş yapacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.