Sinema Haberleri

Logan Filmindeki Çizgi Roman Kareleri Yayınlandı

Wolverine‘in şahsına özel serisinin son halkası Logan filmi Empire dergisi kapağına çıktı! Filmin çizgi romanından sayfalar da yayınlandı.

20th Century Fox yapımı merakla beklenen filmde Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman‘ı bilindiği üzere son kez bu rolde göreceğiz. Stephen Merchant, Caliban olarak karşımıza çıkarken, Profesör Charles Xavier rolünü de bir kez daha Patrick Stewart üstlenecek. 

2024 yılında geçen filmde Logan’ı yaşlanmış ve güçten düşmüş olarak göreceğimizi ve içki problemleri yaşayacağını biliyoruz. Aynı zamanda Profesör’ün albino mutant Caliban yüzünden Alzeimer hastalığının ilerlemiş olduğunu ve Logan’ın ona göz kulak olmaya çalıştığını biliyoruz. İkisi de X-Men’in kaybıyla başa çıkmaya çalışır bir vaziyette olacak. Nathaniel Essex’in yönettiği bir şirket dünyayı yavaş yavaş yok etmeye başlarken Logan da kendi dişi klonu olan Laura Kinney’ye yardım edebilmek için gerileyen iyileşme gücüne rağmen Essex’in peşine düşecek. 

Empire dergisi, daha önce detaylıca anlattığımız ve ilk kez bir X-Men filminde gördüğümüz çizgi roman gerçekliğini de sayfalarına taşıdı. Filmde Logan’ın elinde tuttuğu çizgi romanın sayfasının tam hali yayınlandı.

Çizgi romanın hikayesini merak ediyorsanız sizi hemen buraya alalım.

Girl Interrupted ve Kimlik gibi adı kazınmış yapımlara imza atmakla birlikte serinin ilk filmi Wolverine’in de yönetmenliğini üstlenmiş olan James Mangold‘un bir kez daha yönetmen koltuğuna döneceği projede Boyd Holbrook ve ER’dan tanıdığımız Eriq La Salle kadroda yer alırken, çılgın bilim adamı rolünde Richard E Grant boy gösterecek. Filmin küçük Wolverine klonu X-23’ünü ise Dafne Keen canlandırıyor.

Merakla beklenen X-Men spin-offu 3 Mart 2017 tarihinde ülkemize uğrayacak!

Kaynak: Empire, Beyazperde

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.