Oyun Haberleri

GeForce Now Oyun Yayın Servisinin Fiyatı İki Katına Çıkarıldı

Nvidia, GeForce Now oyun yayın hizmetinin üyelik sistemini değiştirirken, servis ücretini de artırdı.

2015 yılında piyasaya sürülen GeForce Now, geçtiğimiz yılın başlarında beta sürümden çıkmıştı. GeForce Now‘da; Google Stadia veya Amazon Luna gibi diğer video oyun akış hizmetinin aksine, kullanıcılar sahip oldukları oyunları bilgisayar, tablet veya telefonda yayınlamak için Nvidia‘ya ödeme yapıyor.

GeForce Now oyun yayın servisinin iki sürümü bulunuyor. Ücretsiz sürümde, kullanıcılara sahip oldukları oyunları bir saate kadar süren oturumlarda yayınlamalarına izin veriliyor. Ücretli olan Premium sürümde ise bir seferde altı saate kadar yayın olanağı sağlanıyor.

Daha önce aylık 5 dolar ya da 6 aylık 25 dolardan fiyatlandırılan Premium sürümü (ki Kurucular olarak tanımlanıyordu) ortadan kaldıran Nvidia, Priority üyeliğini hayata geçirdi. Yeni üyelik aylık 10 dolar veya yıllık 100 dolar olacak. GeForce Now‘da zaten Kurucular aboneleri arasında yer alanlar daha düşük fiyata hizmet almaya devam edecek.

Türkiye’de 75₺ fiyatla piyasaya girip pek çok oyuncunun yüksek fiyat şikayetlerini duyan Nvidia, madem Türkiye fiyatlarını indiremiyoruz, bari tüm fiyatları arttıralım mı dedi bilemiyoruz. Ama bu durum oyuncuların hiç hoşuna gitmeyecek.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.