Oyun Haberleri

Dark Souls’un Remastered Sürümü Nintendo Switch’e Geliyor

Ölüp ölüp dirilirken hayranlığımızın her an arttığı derin hikaye örgüsü, karanlık ve ürkütücü evreni, acımasız boss’ları, kök sötüren mob’ları, kaybedildiğinde insanın içini yakan soul’ları ile aylarca başından kalkamadığımız Dark Souls oyununun remastered versiyonu Nintendo Switch’e geliyor.

Kotaku’da yer alan habere göre; bu sabah yayılmaya başlayan uyarlama söylentileri Nintendo tarafından doğrulandı. İlk olarak 2011 yılında piyasaya çıkan Dark Souls, boss dövüşlerine odaklanan RPG oyunlarının yeni formu olarak popülerleşmişti.

Remastered Dark Souls’ta Lordran’ın ülkesine yeni bir resim katı daha eklenecek ve bu da muhtemelen Bell Gargoyle’un alevli nefesini daha da fantastik hale getirecek. Framerate ve çözünürlük olarak orijinalinden daha gelişmiş bir versiyonla Nintendo Switch kullanıcılarının karşısına çıkacak olan Dark Souls Abyss DLC’nin Artorias’ıyla gelecek. 25 Mayıs 2018’de yayınlanacağı belirtilen Remastered Dark Souls, Nintendo’nun yanı sıra Playstation 4, Xbox One ve PC’de de yerini alacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.