Dizi Haberleri

Keanu Reeves’in John Wick Filmi Diziye Uyarlanıyor

Ünlü aktör Keanu Reeves’in başrolde yer aldığı John Wick serisi televizyona uyarlanıyor. Ancak The Continental adıyla Starz kanalında yayınlanacak olan projede John Wick karakteri yerine onun da dahil olduğu suikastçi bir grubun hikayesi ele alınacak.

Reeves’in yeniden kamera karşısına geçeceği üçüncü John Wick filminin vizyona girmesine daha bir yıla yakın zaman varken, hayranları serinin bir bölümünü televizyon ekranında görebilecekleri için oldukça memnun.

John Wick filmleriyle aynı evrende geçen The Continental, dünyanın en ölümcül katillerinin ‘kesin kurallar’ ve bu sayede ‘süreli barış’ içinde kaldıkları Continental Hotel‘in hikayesi anlatılacak. Keanu Reeves’in dizide Wick olarak karşımıza çıkması an itibariyle onaylanmamış olsa da, John Wick filmlerini yöneten Basil Iwanyk ve Chad Stahelski ile beraber dizide yapımcı olarak görev alacağı belirtiliyor. Senaryo ise Chris Collins‘e ait.

Filmdeki epik dövüş sahnelerini televizyona aktarma konusunda iddialı konuşan Starz CEO’su Chris Albrecht, The Continental projesinde, yer altı dünyasında yaşayan karanlık karakterleri keşfederken, profesyonel suikastçilerle hedefleri arasında yoğun şekilde gerçekleşen çatışmalar ve şiddetli dövüş sahnelerinde filmdeki kaliteye ulaşmayı vaat ettiklerini belirtti.

 

İlginizi Çekebilir  Yeni Star Wars Çizgi Filmi Geliyor: Star Wars Resistance

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu