Anasayfa » Haberler » Oyun Haberleri » Sean Bean’in, Civilization 6’da Olduğu Kesinleşti

Sean Bean’in, Civilization 6’da Olduğu Kesinleşti

civilization-6-banner

Strateji oyunu denildiğinde akla gelen ilk marka olan Civilization yeni oyunuyla çok yakında aramızda olacak. Ünlü oyuncu Sean Bean de Civilization 6‘ya sesiyle katılacak.

Mevzu bahis önemli karakterin ölmesi olduğunda yapımcıların aradığı isim her zaman bellidir. Sean Bean, sinema filmlerinde ve dizilerde ölen karakterleriyle ün yapan bir aktör olmasının yanı sıra, derinden gelen ikonik sesiyle de aranan yıldızlardan birisi.

E3 Fuarı sırasında gösterilen kısa Civ 6 fragmanında, seslendirme yapan kişinin Sean Bean olduğu anlaşılmıştı. Ancak ünlü aktörün bu yapımda daha fazla yer alıp almadığı belli değildi. Son çıkan oyun için videolara bakılırsa, Civ 6 boyunca Sean Bean’in sesini bolca duyacağız.

sean-bean

Sean Bean, oyundaki teknoloji ağacı gelişmelerine sesiyle hayat verecek. Oyuncu bir teknoloji kazandığında, ilgili kutucuk içerisindeki özlü söz Sean Bean tarafından seslendirilecek.

Sean Bean, oyun dünyasına yabancı bir isim değil. Son olarak korku-gerilim türündeki Kholat oyununda, anlatıcı olarak karşımıza çıkmıştı. En meşhur seslendirmesini ise The Elder Scrolls IV: Oblivion’da, İmparator Martin Septim ile yapmıştı.

İlginizi Çekebilir  Hayvan Mezarlığı Filminden İlk Fragman Yayınlandı

Aşağıdaki videoda Sean Bean’in seslendirmesini ve oyun içi dinamikleri görebilirsiniz.