Dizi Haberleri

Obi-Wan Kenobi Dizisi İçin Genç Luke ve Leia Aranıyor

Disney+ üzerinden yayınlanacak ve Obi-Wan Kenobi’yi merkezine alacak yeni Star Wars dizisinde Luke ve Leia’nın genç halleri gözükebilir.

The Illuminerdi, sitesinde yer alan bir söylentiye göre yeni Star Wars dizisi Kenobi’de rol alacak 8-11 yaş arası genç oyuncular aranıyor. Bu oyuncuların hangi rol için arandığı belirtilmese de dizinin geçeceği dönem düşünüldüğünde, Luke ve Leia olma ihtimalleri bir hayli yüksek.

Geçen yıl içerisinde ilk prodüksiyon çalışmaları başlayan ancak The Mandalorian’ın ortaya koyduğu başarının ardından, sil baştan tekrar üzerinde çalışılan Kenobi dizisinde, çok önemli karakterleri göreceğiz gibi duruyor.

Önce Darth Vader söylentisi çıktı ki peşine Hayden Christensen ile anlaşıldığı ortaya çıktı. Şu aralar da olası bir Darth Maul rolü hakkında konuşuluyor. Kadronun tamamlanmaya çalışılması, senaryonun da büyük ölçüde bittiğinin kanıtı.

Hayden Christensen, Obi-Wan Kenobi Dizisine Katıldı

Revenge of the Sith ve A New Hope filmleri arasında geçecek olan filmin, tam olarak Obi-Wan Kenobi’nin hangi dönemini anlatacağı pek bilinmiyor. Ancak yaşları 8-11 arası değişen küçük oyuncular aranıyorsa, Revenge of the Sith sonrasındaki 10 yıllık süreci kapsayacak uzun soluklu bir dizi izleyebiliriz.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.