Dizi Haberleri

Catwoman’ın Kendi Dizisi Olabilir

HBO Max’te yayınlanması planlanan yan Batman dizilerinden biri olarak da Catwoman‘ın ismi ön plana çıktı. Başrol, yeni Batman’de de yer alan Zoe Kravitz olacak.

Matt Reeves’in yönetmen koltuğuna oturduğu yeni Batman, serinin hayranlarının en merak ettiği yapımlardan biri oldu. Oyuncuların ve yönetim kadrosunun iddialı açıklamaları da bu merak seviyesini körükledi desek yeridir.

Reeves’in, film dışında bir de HBO Max için Gotham odaklı bir dizi çekeceği söyleniyordu. Boardwalk Empire’ın yaratıcısı Terence Winter ile ortaklaşa çalışan Reeves, Gotham şehrinin suç örgütlerine ve kötü isimlerine odaklanacak bir dizi yapmayı planlıyor. Öte yandan bir de Catwoman serisi çekilebilirmiş.

The Cinema Spot’ta yer alan habere göre Warner Bros. Catwoman’ın odak noktası olacak bir dizi için ön çalışmalara başlamış bile. Batman filminde de bu karakteri canlandıracak olan Zoe Kravitz’in başrol olması planlanıyormuş. Hikaye olarak da filmin öncesini anlatacağı ve Selina Kyle’ın nasıl Catwoman olduğu konu edinilecekmiş.

Söylenti seviyesi açısından oldukça güçsüz bir haber ama yine de dikkate değer bir çalışma olabilir.

İlginizi Çekebilir  Twin Peaks'in Dönüşü Muhteşem Olacak!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu