Oyun Haberleri

TMNT: Shredder’s Revenge Orijinal Seslendirme Kadrosuyla Geliyor

Geçen hafta TMNT: Shredder’s Revenge oyununun 80’ler temasından ödün vermeyeceğini söylemiştik. Şimdi de oyundaki karakterleri 87 çizgi filmindeki seslendirme sanatçılarının seslendireceğini öğrendik.

Tribute Games ve Dotemu‘nun bu oyunu geliştirirken projeye tutkuyla yaklaştıklarını anlatmıştık. Ninja Kaplumbağalar’ın 80’ler döneminde zirve yaptığını düşünüyorlardı. Kendilerinin nostaljik bir sevgi beslediği bu oyunda da 80’ler temasından vazgeçmeyeceklerdi. Bu sebeple eski çizgi filmin karakter tasarımlarını kullanıyorlardı. Oyunu da piksel grafiklerle ve retro gaming tasarımıyla hazırlıyorlardı.

Oyunun hikayesi de yine 80’ler dönemi çizgi filminin yeni bir bölümü gibi olacak şekilde yazılmıştı. Gerçi ben sonradan çıkan TMNT çizgi filmlerini de çok kötü bulmuyordum. Fakat Ninja Kaplumbağalar’a hayran olan herkesin gönlünde 80’lerin yeri ayrıydı.

Önceki habere buradan ulaşabilirsiniz.

Geliştiriciler hayranları memnun etmeye devam etmek için ellerinden geleni yapıyor. Yeni açıklamalarında oyunun yaz aylarında çıkacağını söylediler. Ardından da 11 dakikalık bir oynanış videosu yayınladılar. Oynanış videosu da bir sürprizle geldi: Sesler tanıdıktı!

TMNT: Shredder’s Revenge, 80’leri her şeyiyle geri getiriyormuş meğer. Buna seslendirme kadrosu da dahilmiş. Leonardo’yu Cam Clarke, Raphael’i Rob Paulsen, Mikey’i Townsend Coleman ve Donatello’yu da yine Barry Gordon seslendiriyor. Oyunda Rocksteady’nin de olacağını biliyoruz. Cam Clarke hazır el atmışken onu da seslendirir herhalde. Değil mi?

Diğer karakterlerin seslendirmeleri hakkında henüz bir bilgimiz yok.

Oyunun da Türkçe altyazı seçeneği dahi yok. O yüzden abartıp Türkçe seslendirmeler konusunda hiç hayallere kapılmayalım. Ama oyunda hâlâ Casey Jones’u göremediğimizi söyleyelim. O konuda hayallere kapılmaya izin var.

Seslendirmeleri ile birlikte oyunun 11 dakikasını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube player

TMNT: Shredder’s Revenge neredeyse her platforma gelecek. PS4, PS5, Xbox One, Xbox Serisi X/S, Nintendo Switch ve bilgisayar üzerinden oynayabileceğiz.

Şimdilik, yine yazı bekleriz…

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.