Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Çizgi Roman Haberleri » Chew Çizgi Romanı, “Chew 2: Yaygın Aroma” ile Devam Ediyor!

Chew Çizgi Romanı, “Chew 2: Yaygın Aroma” ile Devam Ediyor!

chew-2-banner

Rob Guillory tarafından çizilen ve John Layman tarafından yazılan Eisner Ödüllü çizgi roman Chew, ikinci cildi Chew 2: Yaygın Aroma ile raflardaki yerini aldı.

2009 yılında macerasına başlayan Chew, Image Comics tarafından düzenli olarak yayınlanmaya devam ediyor.

Temmuz 2014’te ilk cildini okuma fırsatı bulduğumuz Chew çizgi romanının ikinci cildi maalesef bazı sorunlardan ötürü biraz gecikti. Yine de Chew 2: Yaygın Aroma cildi raflardaki yerini aldı.

chew-2-kapakDikkat çeken çizgi romanları, başarılı çeviriler ile Türk okuruna sunan Marmara Çizgi, bu ciltte de iyi bir iş çıkarmış.

Chew 2: Yaygın Aroma’nın tanıtım yazısı şöyle;

Siboatik -yediği her şeyden psişik imgelemler alabilen- dedektif Tony Chu yeni ve tuhaf bir olay üstlenir. Yeni keşfedilen ve pişirildiğinde tadı büyük ölçüde tavuğu andıran bir meyve, Chu’yu Pasifik’inbatısındaki küçük bir adaya götürür. Ama bu adada gizem, entrika ve… ölüm vardır!

İşte karşınızda “Yaygın Aroma.” CHEW’un New York Times’ın en çok satan ilk sayılar listesinin en tepesindeki “Lezzetçilerin Tercihi” cildinin devamı. Polisler, sahtekarlar, aşçılar, yamyamlar ve kahinlerle dolu bu uçuk ve kara mizah dolu serideki yepyeni bir bölüm.

İlginizi Çekebilir  Çizgi Roman Ödülleri Töreni'ne Davetlisiniz

128 sayfalık tamamı renkli çizgi romanın çevirisi İlke Keskin’e ait. İyi okumalar!