Sinema Haberleri

Lilo & Stitch Filmi Kendisine Sevimli Bir Lilo Buldu

Disney çizgi filmlerini live-action’a uyarlamaya devam ediyor. Sırada çok sevdiğimiz Lilo & Stitch animasyonunun uyarlaması var. Kadroya Zach Galifianakis‘ten sonra Lilo rolüyle Maia Kealoha da katıldı.

Maia Kealoha’yı ilk kez bu filmde ekranlarda göreceğiz. Ancak Lilo gerçekten oynaması zor bir karakter olsa da Kealoha’nın Lilo’nun sevimliliğini yansıtabileceğini görüyoruz.

Lilo’yu izlerken bir kahkaha atıyor, bir ağlıyoruz. Üstelik en hatalı olduğu anlarda dahi sempatikliğini hiç yitirmiyor. Dolayısıyla Kealoha’yı ilk oyunculuk deneyimde zorlayacak bir rol olabilir. Neyse ki ona yol gösterecek birçok harika Lilo & Stitch çizgi filmi ve dizisi var.

Disney’in yeni live-action Lilo & Stitch filminin yönetmenliğini Dean Fleischer Camp  yapıyor. 
Camp, Marcell the Shell with Shoes On filminin yönetmenliğini de yapmıştı. Lilo & Stitch projesi hakkında da şunları söylüyor.

Aylardır bu proje hakkında düşünüyorum. Filmi o kadar seviyorum ki… Doğru ve güzel bir live-action çıkarabilmek için eşek gibi çalışacağım.
“Bu benim ailem. Onu kendi başıma buldum. Küçük ve kırık, ama hâlâ daha iyi.” Sinema tarihinin en içe işleyen, en duygusal repliklerinden biri.

Dean Fleischer Camp

Tabii ki filmde Stitch’in nasıl görüneceğini hayli merak ediyoruz. Çünkü onun sevimliliğini live-action’a taşımak hiç kolay değil. Ancak Stitch’i kimin nasıl canlandıracağı henüz belli değil.

Ayrıca ben Disney’in yerinde olsam Austin Butler‘ı Elvis rolünde Lilo & Stitch’te çıkarırdım. Bu fırsat kaçmaz. Film hakkında yeni bir gelişme olana kadar badness level’ınızın düşük kalmasını diliyorum. Ayrıca hula adımlarınızı da çalışmayı unutmayın.

Kaynak: THR, Nerdist

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.