Oyun Haberleri

Orcs Must Die! Unchained Oyununa Yepyeni İçerikler

orcs-must-die-unchanied-banner

Başarılı bir açık beta startından sonra oyunu üç hafta içerisinde 1 milyonu aşkın oyuncu indirdi.

Gameforge ve Geliştirici Robot Entertainment, Orcs Must Die! Unchained’in yeşil yaratıklarını “Arktik Prensin Yemini” ile buz gibi ölüme gönderiyor.

Cellatlar kale, liman ve kanyon kalelerine hücumlarında başarı elde edemediler ve şimdi şanslarını “Etrafı Sarılı”nın buzlu ve karlı türü olan yeni harita “Heyelan”da deneyecekler. Kahramanlar bahsi geçen heyelanın altında kalmaması için, kahramanlara kutup ayısı “Tundra” eklenecek.

Kış çılgınlığı içerisindeki Tundra’nın yeteneklerini gösteren bir ön izleme için yeni kahraman fragmanı:

YouTube player

Dikkat Çığ!

Havaların ısınmaya başladığı ilkbaharın ortasında, Cellat’lar oyunculara hayatı dar etmek için buz gibi soğukta bir araya gelecek. Oyuna sadece kendi hasar türüne karşı dayanıklı olan yeni Buz ve Ateş Cellat’ları eklenmekle kalmadı, üstüne iki Patron daha eklendi: “Kar Tanesi” ve “Buzdağı”. Bir yandan saldırgan Dişi Yeti rakiplerine ölümcül kar topları fırlatırken, öte yandan Buzdağı da buz büyüsünü kötüye kullananları cezalandıracak. Oyunculara da yeni kahraman Tundra destek olacak. Tundra ayı arkadaşlarıyla birlikte buz gibi soğuk “Heyelan” haritasında Akşam Hisarı’nı buza ve kara bürüyecek. Cellat’lar kış şartlarına hızlıca alışsalar da, sevilen ölüm kutuları gerçek birer ölüm buzdolabına dönüşecek. Diğer taraftan yeni başlayanlar oyunun temel işleyişiyle ilgili kılavuzu okuyabilecek.

tundra-orcs-must-die-resim

Bir kutup ayısı olmak istiyorum

Güçlü bir Kutup Ayısı olan Tundra, rahat gözüküyor olabilir ama kış güçlerine hakim. En şiddetli çatışmalarda bile soğukkanlı davranır ve asasını kullanarak yaklaşan Cellat ve düşman kahramanların yakın dövüşte canına okuyabilir. Verilen hasarın yanı sıra her saldırıda Tundra’nın rakiplerinin soğuktan donma olanağı da olacak. Buz ve karın hükümdarı olarak yeni kahraman ellerini sıvazlayacak, çünkü verdiği hasar, donmuş rakiplerde daha yüksek olacak. Uzaktaki rakipler de güvende olduklarını zannetmesinler: Tundra “Buz Patlaması” ile düşmanlarına üç buz mermi fırlatacak. Rakipleri yavaşlatan “Buz Duvarı” ve Cellat’ları anında yere mıhlayan diğer yeteneklerin yanı sıra Tundra, “Çığ” ile kışın güçlerini kullanıp rakiplerini ezip geçen devasa bir kar topuna dönüştürecek.

“ARKTİK PRENSİN YEMİNİ”ndeki en önemli yeniliklere toplu bakış:

  • Yeni PvE haritası “Heyelan”
  • Bir oynanabilen kahraman daha: Tundra
  • Daha yüksek seviyeler için Buz ve Ateş Cellat’ları
  • İki yeni Patron: Kar Tanesi ve Buzdağı
  • Yeni başlangıç kılavuzu

Orcs Must Die! Unchained oyununu ücretsiz olarak hemen oynamaya başlayın!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.