Son Haberler
Anasayfa » Haberler » Dizi Haberleri » Netflix’in Atiye Dizisinden İlk Kareler ve Fragman Geldi

Netflix’in Atiye Dizisinden İlk Kareler ve Fragman Geldi

Hakan: Muhafız‘dan sonra ikinci Türk dizisi Atiye‘yi yapan Netflix, yapımdan ilk kareleri ve teaser fragmanı paylaştı.

Netflix, başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı Atiye dizisiyle izleyenleri; genç ve güzel ressam Atiye’nin geçmişten günümüze uzanan mistik yolculuğunun bir parçası olmaya davet ediyor.

“Bildiğimizin ötesinde, derinlere hapsolmuş bir gerçeklik. Çok basit ama ulaşılması zor…”

Göbeklitepe odaklı yapımın kadrosunda ayrıca; Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya yer alıyor. 27 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak olan Atiye‘nin konusu şöyle:

“Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.”

İlginizi Çekebilir  Netflix, Talihsiz Serüvenler Dizisi Uyarlaması İçin Oyuncu Arayışına Başladı