Dizi HaberleriVideo Galeri

Foundation Dizisinin 2. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

Foundation (Vakıf) dizisinin 2. sezonundan yeni fragman yayınlandı. Yeni fragman, İmparatorluk ile Vakıf arasında bir savaşa işaret ediyor.

Foundation dizisinin yeni 2. sezon fragmanında Seldon’un takipçileri ikinci krizlerini atlatırken Cleon’lar ve Foundation arasında bir savaş görünüyor. Apple TV+ bilimkurgu dizisi, yazar Isaac Asimov‘un efsanevi kitap serisine getirdiği yorumla geri dönüyor. Dizinin yeni bölümleri 14 Temmuz’da yayınlanacak.

YouTube player

Apple TV tarafından yayınlanan yeni Foundation 2. sezon fragmanı; 1. sezonun tasarım ve hikaye entrikalarına ağırlık vermesinin ardından bu kez çok daha fazla aksiyona işaret ediyor.

Gaal Dornick’in (Llobell) gergin bir ses tonuyla anlattığı üzere, bu sezonun olayları İmparatorluğun çöküşüne doğru önemli bir adım atacak. Dizi yine kendisine övgü kazandıran görsel bir şöleni yeni sezonda da sunmaya devam edecek.

Vakıf 2. sezon sinopsisi çeşitli karakterleri bekleyen çatışmalara da açıklık getiriyor:

1. sezon finalinden yüzyıldan fazla bir süre sonra galakside gerilim tırmanıyor. Cleon’lar çözülürken, intikamcı bir kraliçe İmparatorluğu içeriden yok etmek için planlar yapar. Hari, Gaal ve Salvor, psikotarihin kendisini değiştirmekle tehdit eden özel yeteneklere sahip bir Mentalik kolonisi keşfeder. Bu arada Vakıf ve İmparatorluk, insanlığın kaderinin dengede olduğu bir savaş için çarpışma rotasındadır.

Foundation dizisinde Jared Harris, Lee Pace, Lou Llobell, Leah Harvey, Laura Birn, Terrence Mann ve Chipo Chung gibi başarılı oyuncuları izleyeceğiz.

14 Temmuz’da Apple TV+’ta başlayacak ikinci sezonda bölümler haftalık olarak izleyici ile buluşacak.

Kaynak: ScreenRant

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.