Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » John Turturro, The Batman’deki Carmine Falcone Rolü Hakkında Konuştu

John Turturro, The Batman’deki Carmine Falcone Rolü Hakkında Konuştu

HBO‘nun “The Plot Against America” dizisinde “Rabbi Lionel Bengelsdorf” olarak kamera karşısına geçen aktör John Turturro, Inquirer‘e verdiği röportajda dahil olduğu ilk çizgi roman filmi olan “The Batman”deki rolünden de bahsetti.

Matt Reeves‘in “The Batman” filmi kadrosuna dahil olduğunu daha önce duyurduğumuz John Turturro, yapımda Gotham şehrinin çete liderlerinden Carmine Falcano‘yu oynayacak.

Robert Pattinson‘lu Batman filmindeki rolü hakkında ilk kez konuşan Turturro şunları söyledi:

“Kötü adamı oynuyorum. Çocukken Batman’i severdim ama aslında bir Zorro hayranıyım. Zorro’suz Batman olmaz. 5 yaşındayken kılıçlı Zorro olduğumu sanıyordum. Elimde bir sopayla sürekli babama saldırırdım. Sonra Batman televizyona geldi, benim için büyük heyecandı. Bazı çizgi romanlarını okudum. Oğlum sürekli DC çizgi romanlarını okuyor. Şimdi filminde oynayacağım. Yönetmen Matt Reeves’i seviyorum. İlginç bir kadro.”

Mandatory Credit: Photo by Maria Laura Antonelli/AGF/Shutterstock

İngiltere‘deki çekimleri yeni tip corona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle ertelenen The Batman filminin çekimlerine ne zaman devam edileceği henüz bilinmiyor. Filmin gösterim tarihi 25 Haziran 2021 olarak duyurulmuştu.

İlginizi Çekebilir  Superman: Man of Tomorrow'da Lobo ve Parasite ile Savaşacak