Sinema Haberleri

John Turturro, Carmine Falcone Rolüyle The Batman Kadrosunda!

The Batman filmine klasik DC kötülerinden biri daha katıldı. Matt Reeves, aktör John Turturro‘nun, Gotham şehrinin büyük patronlarından “Carmine Falcone” olarak yapıma dahil olduğunu açıkladı.

Matt Reeves, John Turturro‘nun The Big Lebowski filmindeki “Jesus” rolünden bir gifi Twitter hesabından paylaşarak, tecrübeli aktörün The Batman kadrosuna eklendiğini duyurdu.

Carmine Falcone” olarak filme eklenen John Turturro, yeni “Bruce Wayne/Batman” Robert Pattinson ile kamera karşısına geçecek. Frank Miller ve David Mazzucchelli‘nin yarattığı “Carmine Falcone” ilk kez 1987‘de yayınlanan Batman: Year One çizgi romanında ortaya çıkmıştı. Falcone, Batman‘in diğer kötülerinin aksine, Gotham‘daki operasyonlarını gizliden yürüten bir suç patronuydu. Karakter, Batman Begins‘te Tom Wilkinson, Gotham dizisinde ise John Doman tarafından canlandırılmıştı.

25 Haziran 2021‘de gösterime girmesi beklenen The Batman‘in kadrosunda; Jeffrey Wright, Zoe Kravitz, Colin Ferrell, Paul Dano, Andy Serkis ve Jayme Lawson bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  Bright'tan Yeni Fragman - Günümüzde Geçen Tolkien Tarzında Bir Polisiye

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu