Sinema Haberleri

H.P. Lovecraft Romanından Uyarlanan Color Out of Space’ten İlk Görüntü Yayınlandı

H.P. Lovecraft‘ın 1927 yılında yayınlanan kısa romanı Uzaydan Düşen Renk (Color Out of Space), başrolünde Nicholas Cage ile film olurken filmden ilk görsel yayınlandı.

Richard Stanley‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu Color Out of Space filmi, Toronto Film Festivali’nin Midnight Madness (Geceyarısı Deliliği) adı verilen korku/gizem serisine yetiştirilmeye çalışılıyor. Çekimleri devam ediyor ve yayınlanan ilk kare de bu:

Yayınlanan görüntüde Nicholas Cage, bir aracın yanında durup havanın ve gökyüzünün değişen renklerine bakıyor.

Filmin Konusu

Film, 21. yüzyılın karmaşasından kaçmak için New England’ın dışındaki bir çiftliğe taşınan Gardners ailesine odaklanacak. Gardners ailesi, bahçelerine bir göktaşı düştüğü sırada yeni hayatlarına alışmaya çalışmaktadır. Bu göktaşının, sadece düştüğü yeri değil aynı zamanda uzay-zamanı da dünyadışı ve garip renklerle etkilediğini görürler. Renklerin dünyadışı gücünün, dokunduğu her şeyi ve hatta kendilerini de etkilediğini keşfederler.

Filmde Nicholas Cage ile beraber Joely Richardson, Tommy Chong, Elliot Knight, Julian Hilliard ve Q’Orianka Kilcher da oynuyor.

SpectreVision’dan Daniel Noah, Josh C. Waller, Lisa Whalen ve Elijah Wood filmin yapımcılığını üstlenirken; Timur Bekbosunov, Johnny Chang, Emma Lee ve Peter Wong da ACE Pictures adına yapımcılığı üstleniyor.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.