Oyun Haberleri

Overwatch’ta Cadılar Bayramı Dehşeti Başladı

overwatch-halloween-banner

Önümüzdeki üç hafta boyunca yılın en ürkütücü dönemini Overwatch’a yakışacak şekilde, yepyeni bir dönemsel etkinlik ile kutlayacağız! Hollywood’un hayaletli sokaklarını dolaşın, temalı eşyalarla koleksiyonunuzu zenginleştirin ve ilk PvE kavgamız olan Junkenstein’s Revenge ile ürkütücü bir hikayeyi yaşayın!

Sizlerle ayrıca bu özel tatil dönemini daha da tatlı hale getirmek için Overwatch’un önemli bir dönüm noktasını -20 milyon oyuncu- aştığı haberini de paylaşmak istiyoruz.

Overwatch Cadılar Bayramı Dehşetine Hoş Geldiniz!

Etkinlikle ilgili yepyeni bir video size bekliyor:

YouTube player

Şeker Mi, Şaka Mı?

Bugünden itibaren oyun içindeki tüm Ganimet Kutuları özel balkabağı fenerleri ile değiştirildi ve içlerinde 100’den fazla yeni kozmetik ödül bulunuyor! Önceki etkinliklerde olduğu gibi bugünden başlayıp etkinlik sonlanana kadar kazandığınız veya satın aldığınız her bir Ganimet Kutusunda Halloween 2016 koleksiyonumuzdan en az bir eşya bulunacak – ve bunlar arasında profil ikonları, spreyler, zafer pozları, mimikler, giriş introları, kostümler ve çok daha fazlası bulunuyor!

overwatch-halloween-mercy

Her bir Cadılar Bayramı Ganimet Kutusu’nun içeriği rasgele belirlense de, etkinlik süresi boyunca Kahraman Galerisi’nde kredi kullanarak da çeşitli ürkünç özelleştirme seçeneklerini açabilirsiniz.

DR. Junkenstein’ın Canavarına Dikkat!

overwatch-halloween

Overwatch Cadılar Bayramı Dehşeti süresince ilk işbirlikli PvE kavgamıza da katılabileceksiniz:  Junkenstein’s Revenge. Üç diğer oyuncuyla takım kurun ve aralarında Dr. Junkenstein, Junkestein’ın Canavarı, Reaper, gizemli bir cadı ve zomniklerin de bulunduğu ürkütücü düşmanlara karşı mücadele edin.

“Junkenstein” çizgi romanında (Junkenstein Comic – http://comic.playoverwatch.com/en-us/junkrat-junkenstein ) işlenen bu korkutucu hikaye bir zamanlar Adlersbrunn Lordu’nun himayesinde çalışan kaşif ve bilim adamı Dr. Jamison Junkenstein’ın hikayesini anlatıyor.

overwatch-junkenstein

Oyuncular Simyacı (Ana), Okçu (Hanzo), Silahşör (McCree) veya Asker (Soldier: 76) arasından seçim yapabilecek ve Dr. Junkenstein’ın saldırısına karşı Adlersbrunn kalesinin kapılarını savunmaya çalışacaklar. Kahramanlar ard arda gelen zomnik saldırılarına karşı dayanmak için birlikte çalışmak ve strateji geliştirmek zorunda olacaklar. Bakalım Junkenstein’ın Canavarı ortaya çıktığında sakinliğinizi koruyabilecek misiniz?

Overwatch Cadılar Bayramı Dehşeti; PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da başladı, hemen en kocaman şeker torbanızı kapın, arkaplana tüyler ürpertici bir müzik açın ve Junkenstein’ın metal minyonlarına karşı kendinizi sınamaya hazır olun.

Canavar sizi bekliyor.

Mutlu Overwatch Cadılar Bayramı Dehşeti!

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.