Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Mart » 10

Günlük Arşiv: 10 Mart 2017 - 13:37

Neil Gaiman’dan Türkiye’deki Tutuklu Çizer ve Sanatçılara Destek

Neil Gaiman’ı bugüne kadar pek çok sebeple bu sitede haber konusu yaptık. Son zamanlarda özellike Norse Mythology isimli yeni kitabıyla gündemde olan Gaiman, bize eşsiz edebi eserler vermeye devam ediyor. Neil Gaiman’ın Türkiye’de bu kadar tanınmasına katkı sağlayan en büyük eseri ise “Sandman” serisidir. Son dönemde her ne kadar yazar kimliği ile ön plana çıksa da, Gaiman her zaman çizgi roman dünyasının tam göbeğinde yer aldı ve hâlâ çizerler ile yakından çalışıyor.

Devamını Oku »

Herkesin Yaşaması Gereken Bir Deneyim – Horizon: Zero Dawn

Açık dünya konseptine sahip bir aksiyon rol yapma oyundan ne beklersiniz? İyi grafikler mi? Akıcı bir oynanış mı? Peki ya hikâye örgüsü? Sizi içine alıp sarıp sarmalayan ve gerçekten o atmosferin bir parçası olduğunuzu hissettiren, gerçekten yaşayan bir dünyaya ne dersiniz? Sanırım incelememizin en başında bazı noktaları açık şekilde söylemenin kimseye bir zararı olmaz; Horizon: Zero Dawn’ı oynamaya başladığınız ilk andan itibaren, iyi bir şeylerle karşı karşıya kaldığınızı anlıyorsunuz.

Devamını Oku »

YıldızCON İçin Katılımcı, FRP ve LARP Oyuncu Kayıtları Başladı!

YıldızBKFK, YıldızCON’un detaylarını duyurmaya devam ediyor. Hikaye yarışması duyurusunun ardından FRP oyuncu kayıtlarının başladığı da duyuruldu.

Devamını Oku »

Buzlar Ateşle Eridi, Game of Thrones 7. Sezonun Yayın Tarihi Belli Oldu

Game of Thrones dizisinde sona doğru adım adım ilerlerken dizinin 7. sezonunun yayın tarihi belli oldu. HBO, Facebook’tan canlı yayınla yaptığı gösteriyle Game of Thrones 7. sezonun yayın tarihini açıkladı.

Devamını Oku »