Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Mart » 01

Günlük Arşiv: 1 Mart 2017 - 14:16

Torment: Tides of Numenera İncelemesi

RPG severlerin uzun zamandır merakla ve heyecanla beklediği Torment: Tides of Numenera oyunu sonunda çıktı. Geçen sene oyunun optimizasyon yapılmamış betasını oynama şansı bulmuştum fakat o zamandan bu yana çok şey değişmiş. Neler hissettim, neler oluyor kısaca bahsedeyim…

Devamını Oku »

Hearthstone’un Yeni Ek Paketi Journey to Un’Goro Duyuruldu

Hearthstone‘un yeni ek paketi Journey to Un’Goro duyuruldu. Blizzard Entertainment’ın uluslararası başarılı dijital kart oyunu Hearthstone’un yeni genişleme paketinde 135 yeni kart bulunuyor. 

Devamını Oku »

Askeri Bilimkurgunun Önemli Eseri, Joe Haldeman’ın Bitmeyen Savaş Kitabı Çıktı

İthaki Yayınları, Bilimkurgu Klasikleri Serisi’ne tam gaz devam ediyor. Joe Haldeman‘ın bol ödüllü bilimkurgu eseri Bitmeyen Savaş, raflardaki yerini aldı.

Devamını Oku »

Guardians of the Galaxy Vol. 2’den Yepyeni Fragman

Marvel Sinematik Evreni’nin en eğlenceli filmlerinden Guardians of the Galaxy Vol. 2 yaklaşırken filmden yeni fragman yayınlandı. Fragmanda Star-Lord’un babasını canlandıran Kurt Russell’ı da görüyoruz. Filmde yeni göreceğimiz isimler: Filmde Sylvester Stallone de yer alırken Pom Klementieff, Mantis karakterini canlandıracak. Ayesha’yı Elizabeth Debicki ve Ego the Living Planet’i de Kurt Russell oynayacak. Film 5 Mayıs 2017’de vizyona girecek.

Alien Geri Döndü – Alien: Covenant Filminden Yeni Fragman

Yıllar sonra sinema tarihinin en korkunç yaratıklarından olan Alien karşımıza çıktı. Alien: Covenant filminden yayınlanan yeni fragmanda Alien’ı da gördük. Ridley Scott’ın yönettiği Alien: Covenant filmi 19 Mayıs 2017’de vizyona girecek.