Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Mart » 19

Günlük Arşiv: 19 Mart 2017 - 12:45

Big Bang Theory’den Sheldon Cooper’ın Hayatı Dizi Oluyor

Big Bang Theory dizisinin en sevilen karakterlerinden olan Sheldon Cooper‘ın hayatı dizi oluyor. 

Devamını Oku »

Robot, Yaşlı Kadını Öldürdü

Bilimkurgunun korkulu rüyası, Terminator ve I, Robot gibi eserlere de konu olan robotların başkaldırması olayı yavaş yavaş gerçeğe mi dönüşüyor?

Devamını Oku »

Aquaman Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamanın ardından denizlerin fatihi Aquaman’i 2018 sonuna kadar göremeyeceğimizi öğrendik. Filmin vizyon tarihi daha önce de değişikliğe uğramıştı.

Devamını Oku »

Horizon: Zero Dawn, Oyun Dünyasında Bir Rekora İmza Attı

Yapımcı firma Guerrilla tarafından, sadece PlayStation 4 (PS4) sistemine özel olarak geliştirilen ve 1 Mart tarihinde piyasaya sürülen Horizon: Zero Dawn, eleştirmenlerin büyük beğenisini topladı. Daha önce görülmemiş bir dünya tasarımı, geniş stratejik aksiyon yelpazesi ve olağanüstü olay örgüsü ile büyük beğeni kazanan oyun, çok kısa süre içinde bugünkü neslin en sevdiği oyunlar arasında girdi.

Devamını Oku »

“Matrix Yeniden Çekilmemeli, Çekilemez de…”

Birkaç gün önce ortaya atılan”Warner Bros. yeni bir The Matrix filmi yapmak istiyor,sözleri bir anda bütün gündemi etkisi altına almıştı. Belki de hiç kimsenin aklının ucundan geçmeyen bu fikrin bir anda Warner Bros. ile bağlantılı bir şekilde ortaya çıkması kafalarda pek çok soru işaretini de beraberinde getirmişti.

Devamını Oku »