Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Mart » 05

Günlük Arşiv: 5 Mart 2017 - 12:39

Figürlere Hayat Veren Fotoğrafçı HotKenobi’den Süper Fotoğraflar

Hem mesaj verip hem güldüren Japon fotoğrafçı Hot.kenobi muhteşem aksiyon sahneleri yaratıyor. Hem de çok düşük bütçeyle, neden mi? Çünkü aksiyon figürleri kullanıyor.

BoredPanda’dan derlediğimiz bu fotoğraflar o kadar gerçekçi ki filmlerden fırlamışa benziyor.

Devamını Oku »

Fatih Yürür’ün Kıyametin Sineması – Post Apokaliptik Filmler Kitabı Çıktı

Uzun zamandır Gölge e-Dergi, Beyazperde gibi çeşitli mecralarda sinema üzerine yazıları ile tanıdığımız Fatih Yürür, şimdi her kitaplıkta mutlaka bulunması gereken bir kitapla karşımıza çıktı. Kıyametin Sineması – Post Apokaliptik Filmler kitabı bizleri karanlık bir geleceğe götürecek.

Devamını Oku »

Star Wars Temalı YıldızCon’a Sayılı Gün Kaldı

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilim Kurgu ve Fantastik Kurgu kulübü YıldızBKFK her sene geleneksel olarak düzenlediği YıldızCON’un detaylarını duyurmaya devam ediyor. Bu sene 6.sı gerçekleştirilen YıldızCON için seçmiş oldukları tema Star Wars. Tabii ki Star Wars dediğimiz zaman aklımıza birçok içerik geliyor. YıldızBKFK da çalışmalarına son hız devam ediyor.

Devamını Oku »

Deadpool 2’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

ABD’deki sinemalarda Logan filminin öncesinde gösterilen Deadpool 2 fragmanı dün sızdırılmıştı. Bunun üzerine Ryan Reynolds da fragmanın tam halini internette yayınladı. İşte Deadpool 2 filminin ilk fragmanı!