Son Haberler
Anasayfa » 2017 » Mart » 06

Günlük Arşiv: 6 Mart 2017 - 11:47

Suicide Squad’ın Yeni Filminde Mel Gibson Sesleri

Saç ve Makyaj dalında bu yıl Oscar’ı kazanan Suicide Squad geçtiğimiz yılın en çok beklenen filmlerinden biriydi. Aylarca heyecanla beklenen film kimileri tarafından çok sevilirken, kimileri tarafından hiç beğenilmemişti ancak sonrasında Harley Quinn ve Deadshot filmleri hem de filmin devamının çekileceği duyurulan haberler arasında yer alıyordu.

Devamını Oku »

Fantastic Beasts and Where to Find Them Filminin Devamından İlk İpucu

Büyülü Harry Potter evreninin spin-off projesi Fantastic Beasts and Where to Find Them (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) geçtiğimiz Kasım ayında vizyona girmiş ve ülkemizde toplamda 500 binin üzerinde seyirciye ulaşmıştı. Yurtdışında ise daha yoğun ilgi gören ve toplam 233,5 milyon dolar kazanan fantastik yapımın devam halkası geleceği biliniyordu.

Devamını Oku »

Korku Sinemasına Özel Alacakaranlık Dergi Geliyor

Ülkemizde konsept bir içeriğe sahip olan ve belirlediği ilkelere bağlı kalarak çizgisini koruyan dergilerin sayısı çok az. Özellikle sinema söz konusu olunca da neredeyse imkânsız. Yıllar önce bu açığı, hatta açlığı bastıran bir dergi vardı. Kaya Özkaracalar önderliğinde 1998 yılında çıkmaya başlayan ve 19 sayı yayın hayatına devam eden “Geceyarısı Sineması” dergisi…

Devamını Oku »