Oyun Haberleri

Hearthstone’un Yeni Ek Paketi Journey to Un’Goro Duyuruldu

Hearthstone‘un yeni ek paketi Journey to Un’Goro duyuruldu. Blizzard Entertainment’ın uluslararası başarılı dijital kart oyunu Hearthstone’un yeni genişleme paketinde 135 yeni kart bulunuyor. 

İçinde bir tutam da tehlike olacak biçimde macera ve şöhret peşinde misiniz? Azeroth’un en iyi alim ve kaşifleri bugünden itibaren Nisan ayında Blizzard Entertainment’ın hit dijital kart oyunu Hearthstone®’a gelecek olan yeni genişleme paketi Journey to Un’Goro için hazırlanmaya başladılar bile. Eski çağ mucizeleriyle dolu bu topraklara keşfe gidecek kadar cesur ya da en azından meraklı olanları kadim elementaller, korkutucu bitkiler ve Azeroth’a ayak basmış yırtıcıların en vahşileri karşılayacak – ve oyuncular bunlarla birlikte koleksiyonlarına katmak için 135 yeni Hearthstone kartı keşfedecekler!   

Journey to Un’Goro oyuncuları Azeroth’un zamana yenik düşmeyen tarih öncesi bölgesi Un’Goro kraterinin merkezine götürecek. Rivayetlere göre önceki kaşifler Un’Goro’da yarım kalmış bazı işler bırakmışlar – bu göz korkutucu görev kartları gereksinimleri tamamlandığı takdirde sahiplerine inanılmaz güçlere sahip ödüller kazandırırmış.  Ayrıca bu kraterdeki dinozorlar yeni keşfedilen bir evrim türü sayesinde her türlü tehdide uyum sağlayabilirlermiş. Her adımınızda sınava tabi tutulacak olsanız da endişe etmeyin! Güvenliğiniz neredeyse garanti . . . hiçbir şeye dokunmadığınıza emin olun yeter!

Windows ve Mac PC’ler; Windows, iOS ve Android tabletler ve cep telefonlarına gelecek olan Journey to Un’Goro kart paketlerini Hearthstone’un Arena modunda kazanabilecek veya Hearthstone’un diğer kart paketleriyle aynı fiyata oyun içi altın veya gerçek parayla satın alabileceksiniz. Bu paketi önceden satın alan sabırsız kaşifler ayrıca gelecek keşif gezileri için uygun bir ortam sağlayacak olan özel temalı kart arkasına da sahip olacaklar.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Fallout 4'ün Ek Paketi Nuka-World Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.