Son Haberler
Anasayfa » Haberler » YıldızCON İçin Katılımcı, FRP ve LARP Oyuncu Kayıtları Başladı!

YıldızCON İçin Katılımcı, FRP ve LARP Oyuncu Kayıtları Başladı!

YıldızBKFK, YıldızCON’un detaylarını duyurmaya devam ediyor. Hikaye yarışması duyurusunun ardından FRP oyuncu kayıtlarının başladığı da duyuruldu.

Şimdiden 4 adet masa dolmuş durumda. 10 adet masa ise hâlâ sizleri bekliyor. Masaların dolması durumunda hazırda oyunu olan kulüp, FRP konusunda bir hayli hazırlıklı. oyunculara ve GM’lere ufak hediyeler olacağı da gelen bilgiler arasında. Etkinlik alanına giriş yapabilmemiz için YTÜ Rektörlüğü’nün kayıt formunu doldurmamız gerekiyor. Linkteki forma kayıt yaptırmamız son derece önemli. YıldızBKFK’daki dostlarımız okulun uygulaması nedeniyle bir sıkıntı yaşanmaması için bu konu üzerinde duruyorlar ve uyarıyorlar. Lütfen eksiksiz bir biçimde formu doldurun.

Herkesin doldurması gereken Katılımcı formuna, Oyun tanıtım yazılarına ve Oyuncu kayıt formuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Kayıt Formu : https://goo.gl/forms/0OZgTbsnbn3Acex83

Oyun Tanıtım Yazıları : https://docs.google.com/document/d/1HYMQn3yEKWjrho9O9ythbta10VZGlqNdcOj556r1_oY/edit?usp=sharing

Oyuncu Kayıt Formu : https://goo.gl/forms/YrIVmGdq6fXGYFP02

LARP kayıtları ise son hızla devam ediyor. Pazar günü oynanacak LARP dolmuş durumda ancak Cumartesi günü oynatılacak LARP’ta son birkaç kişi için hala yer mevcut. Hızlı davranırsanız yer kapabilirsiniz. Tanıtım yazısı etkinlik sayfasında mevcut.

İlginizi Çekebilir  En Lezzetli Oyun Pastaları!

Kayıt Linki: https://goo.gl/forms/59zulrBMUIQ0Oo3T2

Herkesi bu unutulmaz hafta sonu için Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’ne bekliyoruz.

Etkinlikle ilgili son bilgilere ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.