Dizi Haberleri

Jon Snow’un Kaderi Nihayet Açıklığa Kavuştu Mu?

jon-snow-banner

Game of Thrones hayranlarının kabusu haline gelmiş olan “Jon Snow öldü mü, yaşıyor mu?” sorusu nihayet cevabını bulmuş olabilir.

Beşinci sezonun final bölümünden beri, Jon Snow’un durumuyla ilgili dedikodular ortalıkta kol geziyor. Kit Harington altıncı sezon çekimlerine giderken görüntülenmiş, dizinin yapımcıları Jon Snow karakterinin kesinlikle öldüğünün altını çizmiş, fakat kesin bir cevap alamamıştık. Tam pes edip yeni sezonu izleyerek Jon Snow’un kaderini öğrenmeye karar vermişken, Kit Harington tekrar içimizdeki ateşi körükledi.

Belçikalı Humo dergisiyle yaptığı röportajda Harington daha diziyle işinin bitmediğine dair ipuçları verdi.

jon-snow

Harington: Sinirlendiğim zamanlar oldu. Birçok inanılmaz rolü geri çevirmek zorunda kaldım çünkü Game of Thrones’a bağlıydım. Yani dizi benim için iki ucu keskin bir kılıç gibi: Ona çok şey borçluyum fakat bir yandan da beni tüketti. Neyse, bunun hakkında çok düşünmemeye çalışıyorum. Önemli olan, sözleşmemin daha ne kadar sürdüğünü biliyor olmam-

Humo: Peki bu sözleşme tam olarak kaç sezonu kapsıyor?

Harington: İyi deneme. Bunun hakkında konuşamam ama şunu söyleyebilirim ki Game of Thrones daha uzun bir süre hayatımın parçası olarak kalacak. Diziyle işim bittiğinde muhtemelen otuzlu yaşlarımda olacağım. Ama şu kesin: Game of Thrones bittiği an kendimi film tekliflerine gömeceğim.

Hemen sonuca atlamamak için uğraşıyoruz fakat heyecanlanmamak da elde değil. Ünlü oyuncu sözleşmesinin hâlâ devam ettiğini söylüyor fakat bu kesinlikle dizinin ilerleyen bölümlerinde gözükeceği anlamına gelmiyor. Diğer bir açıdan bakarsak, dizide “canlı” olarak yer alacağı kesin değil. Bir ceset veya hayalet olarak ya da geçmişi gösteren sahnelerden birinde yer alabilir.

Ama Harington’a güvenmek istersek, 30 Aralık 2016’da dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan Jon Snow’la bir kez daha buluşmamız muhtemel. Ama çok da ümitlenmemek gerek, sezon bitiminde “Jon Snow öldü ve onu bir daha görmeyeceğiz. Kesin.” diyen de oyuncunun kendisiydi.

Jon Snow hakkında bazı teorilerimiz:

Game of Thrones’ta Ölümün Bir Son Olmadığı Üzerine Teoriler

Jon Snow’un Geleceği ile İlgili Teori ve Ak Gezenler

Jon Snow’un İkizi Teorisi – Bu Teori Her Şeyi Değiştirebilir

Bu İçeriğe Oy Verin

İlginizi Çekebilir  Amiral Thrawn Dizisi Ne Zaman Gelecek?

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.