Dizi Haberleri

Kit Harington, Game of Thrones Çekimlerine Giderken Görüntülendi

jon-snow-banner

DİKKAT SPOILER İÇERİR!

Beşinci sezonun bitişinden beri teorileriyle interneti sallayan Game of Thrones hayranları, Jon Snow‘un ölmediğine dair kanıtlarına bir yenisini eklemiş durumdalar. Dün biz şu söylentiyi duyurmuştuk, bu da üstüne tuz biber oldu.

Jon Snow karakterini ekranlara taşıyan Kit Harington, dün sabah saatlerinde önümüzdeki sezonun okumalarının başladığı Belfast‘ta görüntülendi. Birkaç farklı kaynağın doğruladığı resimler, haberin doğruluğuna dair pek az şüpheye yer bırakıyor.

kit-harington-belfast-jon-snow

Tabii ki ünlü oyuncunun şehre gelmiş olması, Jon Snow’un kesinlikle hayatta olduğu anlamına gelmiyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz sezon da Charles Dance, sadece Tywin Lannister’ın cenaze töreni çekimleri için Belfast’a gelmişti. Yani Jon Snow için de böyle bir durum söz konusu olabilir. Hem bu da, Kit Harington’ın saçını kesmemesiyle ilgili diğer bir hayran teorisini de açıklığa kavuşturur.

Öte yandan, kulağımıza gelen küçük haberlere göre, önümüzdeki sezon Jon’u içeren sahneler izleyiciyi bekliyor ama büyük bir olasılıkla bu sahneler flashback sahneleri olacak.

İlginizi Çekebilir  Jon Snow Hayranlarını Sevindirecek Haber!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu