AYBABTUDizi Haberleri

Fallout Dizisinden Vault 32 Seti Görüntüleri Ortaya Çıktı

Fallout dizisinden görüntüler paylaşılmaya devam ediyor. Bu sefer Vault 32 seti görüntüleri ortaya çıktı.

Amazon Prime’da yayınlanacak olan Fallout dizisi için hazırlıklar tam gaz sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Power Armor ve Vault Suit görüntüleriyle birlikte Super Duper Mart setinin görüntüleri yayınlanmıştı. Şimdi de, daha önce hiç görmediğimiz ve bahsi geçmeyen bir barınak olan Vault 32’nin görüntüleri yayınlandı.

Vault 32 ve Fallout 3

Fotoğraflarda görünen bebek odası, Fallout 3’ün başlangıcını bize hatırlatıyor. Hatta odanın birebir aynını yapmışlar. Dizinin açık hava çekimleri New York‘ta yapılacak. Dizinin Fallout 3’ten büyük ölçüde etkileneceği belli. Super Duper Mart ile birlikte Fallout 3’ün başında görünen bebek odası da bu savı çok güçlendiriyor.

Fallout 3 baby steps
Fallout 3’teki Bebek Odası

Vault 32, kaynaklarda adı geçmeyen bir barınak. Burada neler yaşandığına dair bir fikrimiz yok. Fallout oynayanlar bilir ki her barınak, Vault-Tec tarafından farklı durumları denemek için kurulan birer deney alanı. Burada ne üzerine deneyler planlandığını diziyle beraber göreceğiz.

► Vault Boy Kim? Pip-Boy Hangisi? Aralarındaki Fark Ne?

Temmuz 2020’de Amazon Studios, Fallout için Westworld yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy’u görevlendirdiğini açıklamıştı. Ocak 2022’de proje resmi onayı almıştıJonathan NolanGeneva Robertson-Dworet ve Graham Wagner‘in dizi sorumlusu olarak yer aldığı dizinin ilk bölümünü yönetmek için imza attı. Bethesda Game Studios’tan Todd Howard ve Bethesda Softworks’ten James Altman da yürütücü yapımcı kadrosunda yer alıyor. Dizide Walton GogginsElla PurnellKyle MacLachlanXelia Mendes-Jones ve Aaron Moten‘in rol alması planlanıyor.

Kaynak: Twitter

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.