Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Masters of the Universe Filmi Sony’nin Yayın Takviminden Çıkarıldı

Masters of the Universe Filmi Sony’nin Yayın Takviminden Çıkarıldı

Sony, Masters of the Universe (Kainatın Hakimleri) filminin gösterim tarihine Uncharted‘ı koyunca He-Man ortada kaldı.

Uzun zamandır yapılması beklenen Masters of the Universe‘in 5 Mart 2021 olan gösterim tarihi, yine birçok sorun yaşayan Tom Holland‘lı Uncharted filmine verildi. Stüdyonun takviminden çıkarılan Masters of the Universe filmiyle He-Man‘in akıbeti de belirsizliğe düştü. Bu durumdan en çok nasibini alan da He-Man rolüne hazırlanan Noah Centineo oldu.

Şu sıralar “To All the Boys”‘un devam filmi “P.S. I Still Love You”nun tanıtım etkinliklerine katılan Noah Centineo, Eternia Prensi He-Man rolü için bir süredir günde 6000 kalori alıyordu. Normal bir insanın 2000 kalori olan günlük beslenme ihtiyacının üç katını yemek zorunda olan genç aktörün, filmin takvimden çıkarılma haberini duyduktan sonraki ruh hali ne haldedir kim bilir!

Öte yandan Aaron ve Adam Nee‘nin yönetmen koltuğuna oturduğu live-action film şu an için rafa kaldırılsa da, He-Man ve Kainatın Hakimleri‘nin ekran macerası Netflix üzerinden devam edecek. She-Ra ve Güç Prensesleri ile Eternia‘ya ayak basan yayın platformu, biri Kevin Smith ile, diğeri CG animasyon dizisi olmak üzere iki farklı He-Man dizisi geliştiriyor.

İlginizi Çekebilir  Tolkien Filmi İçin Tarih Verildi