Dizi Haberleri

Netflix’ten Bir “He-Man and The Masters of The Universe” Dizisi Daha!

“She-ra and the Princesses of Power” uyarlamasının dördüncü sezonunu geride bırakan Netflix‘in He-Man projesi ikiye çıktı. Kevin Smith, başında bulunduğu “Masters of the Universe: Revelation” ile 80’lerin orijinal serisinin devamını getirmek için çalışırken, Netflix ikinci “He-Man and the Masters of the Universe” animasyon dizisini duyurdu.

Mattel Television‘ın geliştireceği CG animasyon dizisi “He-Man and the Masters of the Universe”‘in yürütücü yapımcılığını; Descendants‘tan Adam Bonnett, Justice League ve Batman Beyond‘dan Christopher Keenan ve Kevin Smith‘in Masters of the Universe: Revelation‘dan Rob David üstleniyor.

Mattel‘den Fred Soulie, 35 yıllık tarihiyle gelmiş geçmiş en ikonik serilerden biri olan “He-Man ve Kahinatın Hakimleri”ni yeni nesillere tanıtacakları ve Netflix‘in yetenekli takımı ile çalışacakları için heyecanlı olduklarını belirtti.

İlk posteri de yayınlanan animasyon serisinin konusu şöyle: “Eternia gezegeninde, genç bir prens Grayskull‘ın gücünü bulur ve He-Man‘e yani Kainatın Hakimi‘ne dönüşür. He-Man ve İskeletor‘un arasındaki klasik savaş, her iki tarafın yeni ve güçlü takımlarıyla farklı bir seviyeye yükselir. Yeni nesil kahramanlar hepimizin kaderi için savaşır. Peki sonunda Kahinatın Hakimi kim olacak?”

İlginizi Çekebilir  Supernatural'ın Ne Zaman Final Yapacağı Açıklandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu