Dizi Haberleri

Netflix, He-Man Anime Serisi Masters of the Universe: Revelation’ın Siparişini Verdi

Son dönemde anime projelerine de ağırlık veren Netflix, He-Man anime dizisi Masters of the Universe: Revelation için Kevin Smith‘in kapısını çaldı.

California‘da gerçekleştirilen Power-Con‘da konuşan Kevin Smith, Netflix’in istediği He-Man animesinin, “Mattel‘in 35 yıllık oyuncak serisi He-Man‘in epik dünyasında geçen tamamen orijinal hikaye” olacağını söyledi. He-Man animesi için heyecanını dile getiren Smith, “Sadece Grayskull’ın sırlarını değil, tüm evreni bana emanet ettikleri için Mattel TV ve Netflix‘e minettarım. Revelation’da; klasik serinin kaldığı yerden başlayacak ve He-Man ile Skeletor arasındaki savaşın ne olabileceğine dair destansı bir hikaye anlatacağız. Powerhouse Animation, tasarımlarıyla ana karakterleri yeniden hayata döndürecek. Çocukken görmek istediğimiz Masters of the Universe hikayesi olacak” dedi.

1983-85 yıllarından çözümlenmemiş bazı hikayelere odaklanacak olan Masters of the Universe: Revelation‘da, çizgifilmdeki bazı karakterlerin öyküleri de kaldığı yerden devam edecek. Eric Carrasco (Supergirl), Tim Sheridan (Reign of the Supermen), Diya Mishra (Magic the Gathering) ve Marc Bernardin’in (Alphas) yazacağı anime dizisinin yapımcılığını Mattel Television Başkan Yardımcısı ve He-Man: the Eternity War‘ın yazarı Rob Davis üstleniyor. Projenin animasyonunu Netflix‘in Castlevania serisini çıkaran Powerhouse Animation yapacak.

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.