Son Haberler
Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Uncharted’ı Kim Kurtaracak? Sony’nin Yeni Adayı Ruben Fleischer

Uncharted’ı Kim Kurtaracak? Sony’nin Yeni Adayı Ruben Fleischer

Venom filminin yönetmeni Ruben Flesicher‘ın adı Uncharted filmi için konuşulmaya başlandı.

The Hollywood Reporter‘ın aktardığı bilgilere göre; Travis Knight‘ın ayrılışıyla bir kez daha çıkmaza giren Uncharted filmi için yönetmen arayışında Ruben Fleischer‘ın adı öne çıkıyor. Sony, çizgi roman uyarlaması Venom‘la başarı elde eden Fleischer‘a, video oyunu Uncharted‘ın filmini emanet etmeyi planlıyor.

Dan Trachtenberg, David O. Russell, Neil Burger, Seth Gordon ve Shawn Levy‘dan sonra Travis Knight‘ı da kaybeden yapımın geleceği konusunda artık umutsuzluğa düşecekken, Sony‘nin bu kadar kısa sürede yeni bir aday bulması içimize su serpiyor doğrusu. Son olarak Aralık ayında Zombieland: Double Tap filmini seyirciyle buluşturan Ruben Fleischer‘ın talihsiz yapıma katılma konusundaki kararını da merak ediyoruz.

Sony ile Fleischer‘ın el sıkışması halinde yönetmenin Tom Holland ile bir araya gelmesi de nihayet mümkün olacak. Marvel-Sony problemi nedeniyle Venom‘u orijinalinden uzaklaştırmak zorunda kalan ve Spider-Man‘i, dolayısıyla Tom Holland‘ı filme dahil edemeyen Ruben Fleischer, Uncharted‘da genç aktörle çalışabilecek. Bu durum kararında etkili olur mu bilinmez ancak önümüzdeki dönemde projesi görünmeyen Fleischer, Sony ile anlaşıp Uncharted‘ı makus talihinden kurtarır belki, ne dersiniz?

İlginizi Çekebilir  PlayStation 5'in Çıkış Tarihi, Teknik Detayları ve Fiyatı Sızdırıldı