Anasayfa » Kültür-Sanat » Sinema Haberleri » Cyborg Karakteri İçin İlginç Karar!

Cyborg Karakteri İçin İlginç Karar!

justice-league-banner

Justice League‘in ilk bölümünde karşımıza çıkacak Cyborg hakkında yeni bilgiler açığa çıktı.

Beyazperdeye yansıtılacak en yeni süper kahramanlardan biri olan Cyborg için bolca görsel efekt kullanılacak.

Batman v. Superman, sıradaki DC filmleri için bir mihenk taşı haline geldi. Filmi beğenen var, yerden yere vuran var. Ancak filme dair en önemli kısım Justice League’de karşımıza çıkacak yeni süper kahramanları ilk kez görmemiz oldu.

Flash ve Aquaman gibi DC’nin ilgi çekici karakterlerinin yanı sıra Cyborg da ilk defa Batman v. Superman filmi ile karşımıza çıktı. Yapılan yeni açıklamaya göre Cyborg için bolca görsel efekt kullanılacak.

cyborg-justice-league

Bu hafta içerisinde yapılan basın toplantısında Justice League hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Filmin kostüm tasarımcısı Michael Wilkinson’ın yaptığı açıklamada, Cyborg’un çoğunlukla krom kaplı olduğu, gözlerinden ve göğsünden ışıklar saçtığı için kostüm yapmanın işlevsiz olduğundan bahsedildi. Bu yüzden Ray Fischer’ın canlandıracağı Cyborg’un sahnelerinde bolca görsel efekt göreceğiz.

Halihazırda Ray Fischer‘ın çekimleri için hareket algılama sensörlerinin kullanılmaya başlandığı belirtildi. Filmde sadece oyuncunun yüzünde oynama yapılmayacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir  J.J. Abrams, Sinema Salonlarının Yakında Yok Olabileceğini Söyledi

Bakalım Warner Bros.’un bu kararı, filmin izleyicilerinden nasıl tepkiler toplayacak?