Oyun Haberleri

Firefly Online’ın Oyun İçi Görüntüleri Ortaya Çıktı

firefly-online-banner

Bir bilimkurgu klasiği olan Firefly’ın, Online oyununa ilişkin bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Firefly severlerin merakla beklediği oyun, belki geniş bir kitleye hitap etmeyecek; Ama içeriği itibariyle Firefly meraklılarını doyuracağından eminiz.

Firefly dizisinin geçtiği evrene sadık olarak hazırlanacak oyuna, Joss Weadon da danışmanlık yapıyor. Dizinin kendine has espri tarzını oyuna iyice yedirecekler gibi gözüküyor. Yani karşımızda ucuz bir yapım olmayacak.firefly-online-gorsel-001

Oyuncular kendi gemilerinin kaptanı olarak, mürettebatlarına önderlik edecekler. Her oyuncunun hikayesinin, yaşadığı olaylar neticesinde değişiklik göstereceği belirtiliyor. Örneğin, mürettebattan biri ile kavga ederseniz bu NPC gemiden ayrılabilecek. Ancak tamamen ortadan kaybolmayacak. Başka bir oyuncunun gemisinde iş alabilecek. Eğer size karşı garezi varsa, diğer oyuncuya da yeni görevler açılacak. Kulağa oldukça enteresan geliyor.

Oyunun çıkış tarihine ilişkin halen resmi bir açıklama yapılmadı. 2014’ün sonuna doğru pazara sürüleceği belirtilmişti. Ancak ertelemeler yaşandı. Bu erteleme durumunun oyunun yapım sürecine nasıl bir etkisi olduğu bilinmiyor. Bu yüzden oyunun geliştiricileri Firefly Online’a ait ilk oyun içi görüntüleri paylaşma kararı verdi.

firefly-online-gorsel-002

Grafikler, yeni nesil oyunların görüntüleriyle yarışacak bir çizgi oluşturmuyor. Ancak oldukça tatmin edici. Zaten oyunun görsellikten çok senaryo ve kurgu olarak doyurucu olacağı düşünülüyor. İlk görüntüler grafikler hakkında bilgi verse de, kafalarda içeriğe ilişkin bir görüntü oluşturmuyor. Hatta görüntülerin bir Alien oyununa ait olduğunu düşünebilirsiniz.

Sözü fazla uzatmadan oyun için yayınlanan yeni videoyu beğeninize sunuyoruz.

YouTube player

Bu İçeriğe Oy Verin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.